Pierwsze serce w Konstancinie

6

KONSTANCIN-JEZIORNA Obok Banku Spółdzielczego przy ul. Wilanowskiej 1 stanęło pierwsze w Konstancinie – Jeziornie serce na nakrętki

Sprzedaż nakrętek to jedna z popularniejszych form pomocy, zwłaszcza że zbierane są w wielu domach. Obok Banku Spółdzielczego przy ul. Wilanowskiej stanęło pierwsze w gminie Konstancin-Jeziorna metalowe serce.

Nakrętki pomogą w leczeniu i rehabilitacji Sebastiana Myszkowskiego, który w maju przeszedł udar. Przedszkole Skrzatek Oczatek inicjator akcji zachęca wszystkich mieszkańców do zapełniania serca.

6 KOMENTARZE

  1. proponuje sprawdzić czy aby te brzydactwa nie kłócą się z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego albo nie łamią uchwały gminnej o ładzie przestrzennym. A gdyby tak każdy postawił sobie takie serce albo kość psią albo parówkę plastykową w kolorze zielonym?

    • Jak będziesz w łazience to rzuć okiem na to brzydactwo co tam zobaczysz i zadaj sobie pytanie czy w planie przestrzennym twojej łazienki jest miejsce na Ciebie!

    • W sumie samochodów nie ma na planie zagospodarowania przestrzennego a jeżdżą.Więc.. Też mogą się „gryźć” . Komentarz w poziomie chodnika wzdłuż ulicy.

    • Z wielkim szacunkiem, ale.. na cóż Królowej Śniegu, wiatrów i chłodu, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego -skoro wszędzie wokół lodowa pustynia, brak ciepła i zrozumienia dla akcji społecznych z bijącym sercem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię