Pierwszy marsz równości w Piasecznie!

14

PIASECZNO W najbliższą sobotę, 10 czerwca w Piasecznie odbędzie I Marsz Równości pod hasłem „Byliśmy, jesteśmy, będziemy!”. Wyruszy o godzinie 15.00 z Placu Piłsudskiego, ale impreza rozpocznie się już godzinę wcześniej

Uczestnicy marszu przymierzą ulice Tadeusza Kościuszki – Henryka Sienkiewicza – Dworcową – Jana Pawła II – Puławską i Plac Piłsudskiego.

– Liczymy na prawdziwe tęczowe święto, że nawet tu w Piasecznie pokaz równości może być czymś normalnym i nie będziemy siedzieć cicho ani bać upominać się o nasze prawa osób LGBTQIAP+, bo każdy ma prawo być sobą! – podkreśla Tęczowe Piaseczno organizujące wydarzenie. – Będą z nami Drag Queen m.in. Russella Diamond, więc możecie liczyć że będzie superowo i tęczowo!!
Zapraszamy wszystkich bez nienawiści, bez przemocy, a z miłością i tolerancją! – zachęcają organizatorzy.

14 KOMENTARZE

  1. Psychopatologie, zaburzenia postrzegania oraz wszelkie zboczenia na siłe promowane przez ideologię obłędu i zboczeń. To ile jest tych płci bo ja znam dwie, pozostałe to stany umysłu zasługujące na leczenie w zamkniętych zakładach dla obłąkanych.

  2. Oczywiście moderator usunie mój wpis w ramach nowego nurtu głupoty. Zrobiłem zrzut ekranu, o ile mi wiadomo jeszcze w Polsce istnieje wolność wypowiedzi.

  3. Słuszną linię ma „nasza” władza. Piaseczno dołącza do „światłych światowców”:-). Tylko rzeczywistość skrzeczy: nie ma kina, teatru, komunikacja to jedna wielka kompromitacja, zakorkowane i zapyziałe centrum przekształcane przez deweloperów. Wygląda jak dziura z „wielkomiejskimi” aspiracjami.

  4. Zaloze sie., ze zadna z komentujacych osob nie zna nikogo LGBTQ+. Choc to statystycznie niemozliwe. Ci ludzie istnieja w waszym najblizszym otoczeniu, sa tacy sami jak wy, tylko nie chca wam o sobie powiedziec, bo wam nie ufaja. I slusznie. Lepiej sie poczuliscie, wylewajac te swoje zale i frustracje? Przy okazji zawsze mozna zrobic wrzute o nieduolnej wladzy i pobechtac sobie milutko swoje malutkie ego (zrzuta zrobilem, jeeej!).
    To jeszcze raz, zeby sie odpornym na rzeczywistosc utrwalilo – geje, lesbijki, osoby transplciowe, queer, bi i tak dalej byli, sa i beda. Nikt was nie namawia do przylaczenia sie, nikt nie zada „narzucania tolerancji” sila, jedynie – rownego traktowania.
    Majami na marsz nie pojdzie, bo jest bardzo daleko, ale trzyma kciuki za powodzenie.

  5. Piaseczno to wielka brudna dziura bez komunikacji dróg ale za to że ścieżkami rowerowymi przez środek miasta wielka sypialnia eldorado dla deweloperow bloki stoją już na ulicy dla przykładu Nadarzyńska szpitala brak przychodni nie ma np w Golkowie jeden lekarz dla wszystkich mieszkańców który jest kierownikiem przychodni lekarzem rodzinnym i pediatrą ale niech oni sobie maszerują tylko niech nie ubliżają nikomu niech nie obrażają katolików i zachowują się przyzwoicie i niech po sobie posprzątają jeśli nie to niech sprząta ten kto ich zaprosił nasze – moje podatki chciałabym żeby były wydane na to czego wszystkim brak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię