KONSTANCIN-JEZIORNA Wykonawca drewnianego pomostu na rzece obok ronda Jana Pawła II dokonuje ostatnich poprawek. Już niedługo z obiektu widokowego, do którego można cumować kajaki, będzie można korzystać


Powołana przez gminę komisja w poniedziałek dokonała odbioru robót i zaleciła dokonanie drobnych poprawek. – Przedstawiciel firmy stwierdził, że wykona je w ciągu tygodnia – informuje Janusz Kołodziejczak, zastępca kierownika Wydziału Inwestycji i Remontów konstancińskiego magistratu. Lada dzień zostanie także złożony wniosek o pozwolenie na użytkowanie pomostu.

Pomost będzie oświetlony i obserwowany przez kamerę monitoringu zamontowaną na rondzie.

W planach gmina ma budowę kolejnych podobnych pomostu wchodzącego w koryto Jeziorki koło Hugonówki, a także na tzw. Stawach Gołąbka w parku zdrojowym. Jednak wątpliwe jest, by zaczęły powstawać w tym roku. Obiekt przy Hugonówce trzeba przeprojektować, ponieważ są problemy z uzyskaniem zgody na wejście w teren od właścicieli jednej z nieruchomości na brzegu. Natomiast w przypadku Stawów Gołąbka istnieją kłopoty z pozwoleniem wodnoprawnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię