Pierwszy salon w nowo otwartej części Designer Outlet

0

PIASECZNO Marka Lacoste jako pierwsza otworzyła drzwi do swojego salonu w nowej części handlowej Designer Outlet Warszawa. Klienci znajdą tu szeroki asortyment odzieży i dodatków dla kobiet
i mężczyzn.

 

Kto z nas nie kojarzy koszulki polo z wyhaftowanym krokodylem na piersi? To synonim sportowej elegancji docenianej i pożądanej na całym świecie od 1933 roku. Teraz ubrania logowane krokodylem – ikoną marki są w zasięgu ręki klientów Designer Outlet Warszawa, a wybierając produkty z szerokiego asortymentu Lacoste, kupujący mogą być pewni, że inwestują w najlepszą jakość i niepowtarzalny styl.
Historia marki odzwierciedla życie założyciela, René Lacoste – legendy tenisa, który zrewolucjonizował ubrania noszone na co dzień. Sportowiec nosił przydomek „Aligator”, stąd znany emblemat charakteryzujący markę. Salon Lacoste jest idealnym miejscem dla wszystkich wielbicieli niebanalnych projektów, jakości, komfortu i nienagannego stylu. Klienci z pewnością znajdą tu ofertę zgodną ze swoimi preferencjami i przesłaniem założyciela: „Life is a beautiful sport”.

Oprócz kultowych t-shirtów firma ma w swoim asortymencie wysokiej jakości odzież, obuwie i akcesoria. Są to projekty zdecydowanie utrzymane w sportowym charakterze, ale z dodatkiem miejskiego szyku. Doskonale tworzą lub uzupełniają codzienne stylizacje zarówno te casualowe jak i sportowe. Ambasadorami marki od zawsze są sportowcy cieszący się dużą popularnością i rozpoznawalnością. W Designer Outlet Warszawa asortyment Lacoste przez cały rok dostępny jest w cenach niższych od regularnych o minimum 30 procent.


Bardzo nas cieszy zakończenie rozbudowy centrum. Lacoste jako pierwszy przyjął klientów, jeszcze przed Mikołajkami, a już niebawem kolejne marki zaproszą na zakupy. W nowo powstałej części handlowej przygotowanych jest bez mała 30 lokali. W najbliższym czasie goście będą mogli cieszyć się jeszcze bogatszą ofertą największego w Polsce centrum outletowego z ofertą premium. – mówi Katarzyna Ciemińska Center Manager Designer Outlet Warszawa, ROS Retail Outlet Shopping.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię