GÓRA KALWARIA Na ulicy Dominikańskiej na wysokości placu zabaw, kierowca ciężarówki scania potrącił mężczyznę, który pchając wózek ze starszą kobietą próbował przejeść przez ulicę. Pieszy śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Wprowadzono ruch wahadłowy

– W ogóle nie widziałem tych ludzi – opowiada kierowca scanii, który stał w korku na ulicy Dominikańskiej i zmierzał w stronę ronda. – Z wysokiej kabiny widoczność jest ograniczona. Gdy samochody ruszyły również ruszyłem i wtedy usłyszałem w radiu CB: “Ktoś wchodzi Ci pod koła!!!”. Natychmiast zahamowałem.

Około 80-letni mężczyzna na szczęście nie dostał się pod koło, ale został porządnie poturbowany. Na miejsce przyjechała karetka i przetransportowała poszkodowanego w miejsce gdzie mógł wylądować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
– Chcieliśmy tylko przejść przez ulicę pomiędzy stojącymi w korku samochodami – mówi kobieta, której nic poważnego się nie stało.
Ze względu na to, że uderzyła się w głowę policja zdecydowała się jednak wezwać karetkę by lekarze ją przebadali.
Na ulicy Dominikańskiej w tej chwili wprowadzono ruch wahadłowy. Kierowcy próbujący objeżdżać tarasującą drogę ciężarówkę ulicami Polą i Mariańską utknęli w korku.

CZYTAJ TAKŻE:  Wypadek na zakręcie! Ruch wstrzymany
Ciężarówka zatarasowała ulicę, wprowadzono ruch wahadłowy
Starsza kobieta poruszająca się na wózku nie doznała obrażeń, towarzyszący jej mężczyzna trafił do szpitala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię