KONSTANCIN-JEZIORNA/GÓRA KALWARIA Policjanci jednej nocy zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Na szczególną uwagę zasłużyła pewna 16-latka, która mając niemal 1,5 promila zabrała w nocy rodzicom samochód, by jak określiła “pokrążyć” trochę po Konstancinie-Jeziornie. Objazd miasta skończyła spotkaniem z policją


Około godziny 3.00 na ulicy Długiej w Konstancinie-Jeziornie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej bmw. Ku zdumieniu funkcjonariuszy okazało się, że za jego kierownicą siedzi kompletnie pijana 16-letnia dziewczyna. Jak sama oświadczyła po powrocie nocą z imprezy postanowiła zabrać kluczyki i samochodem rodziców pokręcić się po mieście. Badanie wykazało, że 16- latka kierowała samochodem mając niemal 1,5 promila alkoholu. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Tej samej nocy po godzinie 1.30 w Bielawie policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 27-letniego kierowcę hyundaia. Prowadził samochód mając niemal promil alkoholu w organizmie. Po godzinie 5.00 w Górze Kalwarii również policjanci z piaseczyńskiej drogówki zatrzymali suzuki, prowadzone przez 39-letniego kierowcę, który miał prawie promil alkoholu we krwi. Obaj mężczyźni stracili prawa jazdy, a po wytrzeźwieniu usłyszą jeszcze zarzuty karne.

AB/fot. pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię