Pijana kobieta i pijany mężczyzna w samochodzie. Kto prowadził auto?

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie ustalają kto prowadził renault i w środę spowodował kolizję w centrum miasta. Do policyjnej celi trafiła kobieta i jej partner. Oboje byli pod wpływem alkoholu. Policjanci sprawdzą również zasadność przebywania tych osób poza miejscem zamieszkania.

Było przed godz. 17.00 gdy w centrum Konstancina-Jeziorny samochód marki Renault wypadł z drogi i uderzył w barierę energochłonną. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z miejscowego komisariatu w samochodzie zastali 38-latka i 46-letnią kobietę. Żadne z nich nie przyznawało się do prowadzenia auta. Policjanci poddali kobietą i mężczyznę badaniu. Okazało się, że mężczyzna miał 2,7 promila, natomiast kobieta niemal 1,3 promila alkoholu w organizmie. Dalszą część nocy oboje spędzili w policyjnej celi.
Funkcjonariusze z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie ustalą , kto w chwili kolizji siedział za kierownicą renault. Sprawdzona zostanie także zasadność przebywania tych osób poza miejscem zamieszkania.
Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego, by pod żadnym pozorem nie siadać za kierownicę pod wpływem alkoholu!

CZYTAJ TAKŻE:  Policyjny pościg za 37-latkiem

KPP/AB

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię