Pijany kierowca próbował dać łapówkę policjantom

0

PIASECZNO Policjanci z piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzewanego o próbę skorumpowania funkcjonariuszy. Wydarzyło się to zaraz po tym, jak będąc pod wpływem alkoholu spowodował kolizję drogową i zbiegł.

Było po godzinie 4.00 gdy oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie otrzymał informację, że na jednej z ulic kierowca opla uderzył w inny samochód i odjechał. We wskazane miejsce udali się funkcjonariusze z wydziału patrolowego, którzy sprawcę kolizji. Za kierownicą opla siedział 42-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego. Policjanci wyczuli od niego woń alkoholu, jednak przed badaniem mężczyzna próbował wręczyć kilkaset złotych i obiecał natychmiast „załatwić” jeszcze kilka tysięcy, by mundurowi odstąpili od swoich czynności.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Badanie wykazało, że miał 1,5 promila alkoholu w swoim organizmie. Odpowie teraz zarówno za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie kolizji, jak i za próbę przekupstwa.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię