Pijany kierowca wypadł z drogi i stoczył się na stację kolejową

9

PIASECZNO/GÓRA KLAWARIA/LESZNOWOLA/TARCZYN 24-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad seatem i staczając się z kolejowej skarpy wjechał wprost na peron stacji PKP Piaseczno taranując barierki. Miał 1,5 promila alkoholu

W miniony weekend policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych kierowców. Nie obyło się bez kolizji z udziałem pijanych. Do najbardziej spektakularnej doprowadził 24-letni obywatel Ukrainy. Na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad seatem i z ogromną prędkością wypadł z drogi, stoczył się po nasypie kolejowym, a następnie wjechał na zejścia na peron.
Badanie wykazało, że prowadził mając 1,5 promila alkoholu. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Jak ustalili policjanci mężczyzna na terenie naszego kraju przebywał nielegalnie.
W niedzielę policjant z Oddziałów Prewencji KSP w czasie wolnym od służby zobaczył jak mężczyzna spowodował kolizję, a następnie przesiadł się na miejsce pasażera dając dalej prowadzić auto swojemu koledze. Policjant nie dopuścił jednak do dalszej jazdy. Zatrzymał pijanych, a następnie przekazał ich w ręce policji. Obywatele Ukrainy 52 i 26-latek mieli po dwa promile alkoholu.
Kolejnego nietrzeźwego kierowcę, 45-latka również z wynikiem 2 promili, zatrzymali funkcjonariusze z komisariatu w Górze Kalwarii. Policjanci z Tarczyna i Lesznowoli zatrzymali kolejnych dwóch nietrzeźwych kierowców, którzy spowodowali kolizję.

AB/KPP

9 KOMENTARZE

  1. Po co nam arabscy terrorysci skoro mamy pijanych ukrow na polskich drogach,co chwila jak jest temat o pijanym kierowcy,to okazuje sie ze to ukrainiec..

    • Niestety to co napisałeś jest prawdą. Oni mają seryjnie problem z odróżnieniem światła czerwonego od zielonego czego byłem nie raz świadkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię