Pijany Ukrainiec uciekał przed policją

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie po pościgu zatrzymali 39- letniego obywatela Ukrainy, który pod wpływem alkoholu gnał ulicami miasta.

Wieczorem do oficera dyżurnego komisariatu policji w Konstancinie-Jeziornie zaczęły wpływać pierwsze informacje o szalejącym po mieście kierowcy suzuki. Do jego poszukiwań włączyli się natychmiast znajdujący się na mieście policjanci. Załoga, w składzie której znalazł się zastępca komendanta komisariatu, jako pierwsza podjęła próbę zatrzymania suzuki. Kierowca nie reagował jednak zarówno na sygnały dźwiękowe jak i świetlne. Z pomocą przyszedł kierowca autobusu miejskiego, który widząc poczynania kierowcy suzuki zmuszony był do gwałtownego hamowania, ale jednocześnie zablokował uciekinierowi dalszą drogę. Kierowa wysiadł z auta i próbował uciec lecz policjanci nie dali mu szans.
Po zatrzymaniu agresywny kierowca został zakuty w kajdanki i osadzony w areszcie. Badanie wykazało, że 39- letni obywatel Ukrainy ma prawie promil alkoholu w swoim organizmie.
Jak ustalili policjanci, prowadzony przez niego pojazd nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia, a ponadto miał tablice rejestracyjne, które należały do innego samochodu.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię