Pijany wolontariusz WOŚP ukradł pieniądze! Został zatrzymany przez policję

0

PIASECZNO Policyjni wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali 27-letniego wolontariusza, który skradł pieniądze ofiarowane przez mieszkańców w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odzyskane przez policjantów pieniądze wrócą teraz na konto fundacji.

Wczoraj po południu oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie otrzymał informację, że jeden z wolontariuszy WOŚP może być pod wpływem alkoholu. Ustalono jego personalia, a policyjni wywiadowcy bezzwłocznie udali się do miejsca jego zamieszkania. Mundurowi przyjechali, gdy mężczyzna właśnie zamierzał opuścić mieszkania.
Policjanci sprawdzili miejsce zamieszkania i znaleźli rozciętą puszkę WOŚP oraz identyfikator 27-letniego wolontariusza. W kieszeniach jego spodni znajdowało się łącznie 611 złotych i 43 grosze. Policjanci przeprowadzili również badanie stanu trzeźwości, które wykazało u mężczyzny ponad promil alkoholu.
Pieniądze wrócą teraz do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, natomiast mężczyzna trafił do policyjnej celi, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty karne.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię