PRAŻMÓW Do wypadku doszło na ulicy Sadowej w Ustanowie. Samochód wypadł z drogi i rozbił się na betonowym zbrojonym słupie


– To wąska droga, kierowca jadący suzuki baleno musiał jechać z nadmierną prędkością i stracić panowanie nad kierownicą – informuje nasz reporter, który jest na miejscu zdarzenia. – Z samochodu powypadały wędki i narzędzia. Droga jest zablokowana, ale nie jest to przelotowa ruchliwa arteria więc trudno mówić o uciążliwościach w ruchu.

– Kierowca jechał sam, uderzył w ogrodzenie, spod maski rozbitego auta zaczął wydobywać się dym i dlatego potrzebna była interwencja strażaków – informuje kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Tam dopiero zostanie mu pobrana próbka krwi, która pozwoli zbadać czy był trzeźwy.
Na miejscu policja oraz straż pożarna.

10.05.2017

AKTUALIZACJA:
– Wyniki badań wykazały, że kierowca był nietrzeźwy – poinformował nas dziś kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię