Pijany zanurkował w rowie

0

PIASECZNO Dziś rano na ulicy Broniewskiego doszło do kolizji z udziałem nietrzeźwego kierowcy, który stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu


Było jeszcze ciemno, gdy od strony ulicy Pomorskiej zamajaczyły światła niebieskiego citroena berlingo. Auto, jak twierdzą świadkowie, musiało jechać dość szybko, bo gdy wpadło do rowu było słychać głośne uderzenie. – To obudziło kilku sąsiadów, którzy natychmiast zadzwonili po policję – mówi nam anonimowo jeden ze świadków zdarzenia. – Kierowca citroena próbował wydostać się z auta zablokowanymi drzwiami i zaczął w nie kopać. To również zaalarmowało kilka osób.

Po chwili na miejscu zdarzenia zjawili się funkcjonariusze z ruchu drogowego. – W świetle reflektorów radiowozu, widziałem jak kierowca citroena się zatacza. Musiał mieć porządnie w czubie – dodaje nasz rozmówca. Komisarz Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie poinformował nas, że sprawca kolizji miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Mężczyzna stracił prawo jazdy i dowód rejestracyjny, z uwagi na to że samochód nie nadawał się do dalszej jazdy. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię