Piknik dla Blanki już dziś

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację 10-letniej Blanki Tomaszewskiej, która uległa ciężkiemu wypadkowi na przejściu dla pieszych przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Datki można wpłacać online. Na rzecz dziewczynki 21 sierpnia odbędzie się także piknik charytatywny.

Blanka Tomaszewska ma 10 lat. Na co dzień była pełną życia, uśmiechniętą dziewczynką oraz wzorową uczennicą Szkoły Podstawowej nr 3 w Konstancinie-Jeziornie. Niestety, 23 czerwca zdarzył się poważny wypadek. Blankę na przejściu dla pieszych przy ul. Mirkowskiej potrąciła 12-tonowa ciężarówka. Lekarze przez 6 godzin walczyli o jej życie. Na szczęście udało się.

Walka o zdrowie

Dziewczynka odniosła wiele poważnych obrażeń i urazów, m.in. głowy. Ma także uszkodzony nerw wzrokowy. Blankę czeka długa i bardzo kosztowna walka o powrót do zdrowia i normalnego życia, dlatego tak ważna i potrzebna jest nasza pomoc.

Piknik charytatywny

Pieniądze na rzecz dziewczynki będą zbierane podczas pikniku charytatywnego #ArmiaAniołowDlaBlanki, który 21 sierpnia (sobota) odbędzie się na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawęczynku. Start o godz. 10.00. W programie imprezy wiele atrakcji, w tym m.in. loterie fantowe, gry, pokazy zawodników MMA, przejażdżki bryczką, animacje dla dzieci oraz koncerty. Dla Blanki zaśpiewają m.in. Bartek Wrona, Angel, Daniel Dobraszkiewicz i Andrzej Pawłowski

Internetowa zbiórka

Każdy, kto zechce wesprzeć 10-letnią Blankę finansowo, może to zrobić wpłacając dowolną kwotę za pośrednictwem strony internetowej Pomagam.pl. Zbiórkę wsparło już ponad półtora tysiąca osób, zebrano ponad 100 tys. zł. Do celu – 150 tys. zł – jeszcze trochę braku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię