Pikniki rodzinne w Janówku i Grzędach

1

TARCZYN W jeden weekend w gminie Tarczyn, w miejscowościach Janówek i Grzędy, odbyły się pikniki rodzinne

– Cieszę się bardzo, że są dziś Państwo razem z nami, by wspólnie razem spędzić czas i skorzystać z przygotowanych przez nas atrakcji. Poprzez organizację pikników rodzinnych pragniemy Państwa zachęcić nie tylko do integracji, lecz również do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i wspólnej zabawy – mówiła podczas pikników burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników imprezy cieszyły się nie tylko wielkie zamki dmuchane, lecz również stanowisko tworzenia zwierząt z balonów, malowanie buziek i nowoczesne place zabaw.
Ogromną atrakcją podczas pikniku w Grzędach była również obecność na imprezie strażaków z OSP Kotorydz, którzy prezentowali nowoczesny sprzęt ratowniczo-gaśniczy, a uradowanym maluchom umożliwili wspaniałą zabawę w pianie oraz lanie wody przy pomocy węży strażackich.
Nie zabrakło również muzyki i pysznego poczęstunku – dań z grilla, surówek, owoców, ciast, ciasteczek oraz orzeźwiających napojów, przygotowanych przez mieszkańców. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ponadto rodzinne zawody sportowe oraz gry i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami, prowadzone w ciekawy, urozmaicony sposób przez kierownika Lokalnej Grupy Działania „Perły Mazowsza” – Marcina Kiliańskiego.

Burmistrz Tarczyna pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie pikników oraz wszystkim obecnym podczas imprez.

Szymon Woźniak

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię