Pił, jadł i sikał w sklepie. Zatrzymała go policja

0

PIASECZNO Do policyjnej celi w Piasecznie trafił 51-letni mężczyzna, podejrzewany o dokonanie kradzieży alkoholu i innych produktów w hipermarkecie. Przez pracowników sklepu zostanie on jednak zapamiętany z innego powodu. Pomiędzy sklepowymi regałami oddawał mocz na artykuły spożywcze.

Do nietypowej interwencji doszło wczoraj przed 17 w jednym w piaseczyńskich sklepów wielkopowierzchniowych. Policjantów z patrolówki wezwali pracownicy ochrony, którzy ujęli mężczyznę podejrzewanego o kradzież towarów, a także zniszczenia.
Policjanci przejrzeli zapis z monitoringu, który rozwiał wszelkie wątpliwości. Okazało się, że 51-latek tuż po wejściu do sklepu, wszedł do działu z alkoholem i na miejscu wypił butelkę markowego alkoholu. Następnie przeszedł do działu spożywczego. Tam zaczął jeść i chować w swojej garderobie między innymi wędliny i sery. To jeszcze nie koniec. Gdy napił się i najadł poszedł pomiędzy sklepowe regały i zaczął sikać na artykuły spożywcze. Zostały one natychmiast wycofane ze sprzedaży. 51-latek został zatrzymany, badanie wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu. Gdy wytrzeźwieje zostaną mu przedstawione zarzuty zarówno za kradzież, jak i za zniszczenie mienia. Wstępnie straty wyceniono na 800 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię