Pił na przystanku. W skarpecie trzymał amfetaminę

LESZNOWOLA Policjanci z komisariatu w Lesznowoli zatrzymali 28-letniego obywatela Republiki Południowej Afryki, który okazał się być poszukiwany. W ręce policjantów wpadł spożywając alkohol w publicznym miejscu. Mundurowi znaleźli przy nim także amfetaminę

Policjanci z Lesznowoli podczas patrolu zwrócili uwagę na mężczyznę spożywającego alkohol na przystanku komunikacji miejskiej. W trakcie legitymowania 28-letniego obywatela Republiki Południowej Afryki okazało się, że w policyjnym systemie informatycznym widnieje on jako osoba poszukiwana.
Był poszukiwany zarówno przez jeden z warszawskich sądów, jak i ciążył na nim obowiązek stawienia się w zakładzie karnym, w celu odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności.
Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Lesznowoli. Podczas kontroli policjanci znaleźli porcję amfetaminy, którą przechowywał w jednej ze skarpet.
28-letni obywatel RPA został już przewieziony do jednego z aresztów śledczych. Nie uniknie odpowiedzialności zarówno za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, jak za posiadanie amfetaminy.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię