Piłkarze na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji!

0

LESZNOWOLA Na początku lutego pisaliśmy o akcji klubu FC Lesznowola, który zorganizował zbiórkę darów dla ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Lokalna inicjatywa spotkała się z dużym odzewem. Lesznowolski klub kontynuuje pomoc dla Chorwacji – tym razem organizując ogólnopolską akcję, w którą zaangażowały się również kluby z piłkarskiej Ekstraklasy

FC Lesznowola nawiązała kontakt z zespołami z Ekstraklasy, w których grają chorwaccy zawodnicy i większość klubów – po konsultacji z zawodnikami – postanowiła włączyć się do akcji. Organizatorzy pomocy otrzymali koszulki i gadżety z podpisami piłkarzy, które zostały wystawione na internetowe licytacje.

„Nasz Chorwat” i reprezentant Polski Damian Kądzior chętnie się przyłączył i darował swoją koszulkę GNK Dinamo Zagrzeb z autografem na licytację – mówi Ivo Barnjak, trener FC Lesznowola. – Wspiera nas również klub KTS Weszło, a cały przychód z akcji zostanie przekazany dla poszkodowanych po trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

Koszulka przekazana przez zawodnika Legii Warszawa Josipa Juranovića z autografami piłkarzy stołecznej drużyny. Można ją wylicytować na aukcji na allegro

Kluby i zawodnicy, którzy na chwilę obecną, włączyły się w pomoc to: Legia Warszawa – Josip Juranović, Lech Poznań – Antonio Milić, Jagiellonia Białystok – Ivan Runje, Śląsk Wrocław – Dino Śtiglec, Korona Kielce – Mario Zebić, TS Podbeskidzie – Marko Roginić i Petar Mamić, Zagłębie Lubin – Lorenco Śimić, Damian Kądzior i KTS Weszło.

Aktualne informacje o prowadzonych aukcjach znaleźć można na facebookowym profilu FC Lesznowola.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię