PILNE. Policja poszukuje rodziny poruszającej się granatowym peugeotem

1

LESZNOWOLA Polska rodzina poruszająca się granatowym peugeotem na norweskich numerach rejestracyjnych UF50126 proszono jest o pilny kontakt z mł. asp. Grzegorzem Kupiszem dzielnicowym z komisariatu policji w Lesznowoli. Sprawa ma związek z incydentem do którego doszło w dniu 21 lipca br., na stacji paliw w miejscowości Łazy.

Dzielnicowy z komisariatu policji w Lesznowoli mł. asp. Grzegorz Kupisz wzywa do pilnego kontaktu kobietę oraz mężczyznę, którzy wraz z dwójką dzieci przebywali w dniu 21 lipca na stacji paliw w miejscowości Łazy przy krajowej „7”. Jednocześnie policjant informuje, że dysponuje dokładnymi zdjęciami wszystkich czterech osób, które podróżowały tym samochodem. W przepadku braku reakcji, czynności zostaną zlecone policji norweskiej.

CZYTAJ TAKŻE:  Nagranie oszusta bankowego! Posłuchajcie jak to się odbywa!

Policjant publikuje obecnie zdjęcie pojazdu z norweskim numerem rejestracyjnym UF50126. Informując jednocześnie, że posiada dokładne zdjęcia wszystkich osób z granatowego peugeota.

Sprawa dotyczy incydentu, do którego doszło na tej stacji około godziny 10.00.

Z policjantem prosimy skontaktować się osobiście w komisariacie Policji w Lesznowoli lub telefonicznie pod numerem 600 997 014 lub 47 72 45 840.

W przypadku braku kontaktu, wykonanie policyjnych czynności zostanie zlecone policji norweskiej.

KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię