PIASECZNO/URSYNÓW Lepiej późno niż wcale – chciałoby się powiedzieć. Wraz z poprawą pogody ruszyły prace zarówno nad przejazdem tymczasowy w sąsiedztwie ul. Karczunkowskiej jak przy wiadukcie w ciągu Alei Kalin w Piasecznie


Przy tymczasowym przejeździe kolejowym rejonie stacji Warszawa Jeziorki pojawiły się już szlabany

– Kolejny etap prac za nami – informuje radny Lesznowoli Marcin Kania, który od początku monitoruje budowę przejazdu tymczasowego w obrębie przystanku osobowego Warszawa Jeziorki. – Jest już komplet szlabanów. Został również odtworzony rów melioracyjny.
Jeszcze w tym miesiącu w rejonie stacji kolejowej Warszawa Jeziorki zacznie się budowa wiaduktu drogowego w ciągu ulicy Karczunkowskiej.
– To będzie skrzyżowanie bezkolizyjne, które zapewni sprawny ruch samochodów – zapowiada Karol Jakubowski z biura prasowego PKP PLK. –Dodatkowo z wiaduktu, na którym będą znajdowały się ciągi piesze i przystanki autobusowe, znajdą się zejścia na perony, dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przy wiadukcie w ciągu Al. Kalin w Piasecznie trwają prace. Inwestycja ma być zakończona do końca miesiąca

Ruszył też prace przy wiadukcie na Al. Kalin w Piasecznie. Jak dowiedzieliśmy się na miejscu inwestycja powinna zostać zakończona do końca marca.
Ktoś mało zorientowany mógłby pomyśleć, że piaseczyński wiadukt jest rekordowo szybko zrealizowaną inwestycją. Na żółtej tablicy informacyjnej podano datę jego zamknięcia – 16 marca. Szkopuł w tym, że chodziło o rok 2016.Według pierwotnych zapowiedzi PKP prace miały potrwać pół roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię