Place zabaw już dostępne

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Mamy dobrą wiadomość. Od środy 10 czerwca można korzystać z placów zabaw administrowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Pamiętajmy jednak o zachowaniu dystansu społecznego.

Place dla dzieci

Trwa zdejmowanie obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa i stopniowy powrót do normalności. Tuż przed długim czerwcowym weekendem Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie otworzył place zabaw będące w jego administrowaniu.

Zachowaj dystans

Ze wszystkich urządzeń dzieci mogą korzystać bez ograniczeń, ale w dalszym ciągu musimy zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi. Na świeżym powietrzu, w tym na placach zabaw – zgodnie z § 18 ust. 1 pkt 2 rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii – trzeba pamiętać o 2-metrowym dystansie społecznym. Jeśli jego zachowanie nie jest możliwe – musimy zasłonić usta i nos. Chodzi o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Wyjątki

Z obowiązku utrzymania 2-metrowego dystansu społecznego wyłączeni są rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia), osoby wspólnie mieszkające, osoby niepełnosprawne oraz osoby, które zasłaniają usta i nos.

 

Źródło: www.konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię