Planowane wyłączenia prądu

Poniedziałek, 15 stycznia

godz. 8.00-10.00
Łoziska (ul. Perełki, ul. Waniliowa)
Piaseczno (ul. Armii Krajowej 2, firma Jakon, ul. Turkusowa 1, 3, 5, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28)

godz. 11.00-13.00
Piaseczno (ul. Reymonta, ul. Chełmońskiego, ul. Kasprowicza, ul. Baczyńskiego, ul. Nikifora, ul. Reja, ul. Aleja Kalin, ul. Krótka, ul. Topolowa, ul. Jerozolimska, ul. Wiązowa, ul. Czajewicza do numeru 37)

godz. 14.00-16.00
Piaseczno (ul. Żółkiewskiego, ul. Batorego, ul. Aleja 3 Maja, ul. Kochanowskiego, ul. Kościuszki sklep biedronka i telekomunikacja)

Wtorek, 16 stycznia

godz. 8.00-10.00
Jaworowa (ul. Kolorowa, ul. Laurowa, ul. Ukośna)
Piaseczno (ul. Warszawska 10, ul. Turkusowa 7, 9, 11, 30, 32, 34)

godz. 9.00-17.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Prawdziwka)
Kierszek (ul. Prawdziwka, ul. Głowackiego)’

godz. 11.00-13.00
Piaseczno (ul. Jana Pawła II 24)

godz. 14.00-16.00
Piaseczno (ul. Kusocińskiego 6, 7, 8, 9, 10, kotłownia)

Środa, 17 stycznia

godz. 7.00-15.00
Mieszkowo
Robercin
Wola Gołkowska

godz. 8.00-10.00
Piaseczno (ul. Zielona 5, 10, 10A-F, Miłosza 6, ul. Turkusowa 13, 15, 17, 19, 21, 23, 36, 38, 40)

godz. 8.00-12.00
Lesznowola (ul. Biedronki, ul. Gąsek, ul. Cykady, ul. Salamandry)

godz. 8.00-17.00
Kamionka
Jaroszowa Wola
Kędzierówka
Uwieliny

godz. 11.00-13.00
Piaseczno (ul. Okulickiego 12 REYNAERS, ul. Armii Krajowej 20 STACJA SHELL)

godz. 14.00-16.00
Piaseczno (ul. Młynarska od numeru 15 do numeru 35)

Czwartek, 18 stycznia

godz. 8.00-20.00
Lesznowola (ul. Jedności od numeru 22 do numeru 53)

godz. 8.00-10.00
Władysławów (ul. Wojska Polskiego, ul. Cicha, ul. Radosna, ul. Przytulna, ul. Polna, ul. Błękitna, ul. Leśnej Brzozy)
Bielawa (Osiedle “Konstancja”, ul. Witkacego, Nikifora, Malczewskiego, Żaka)
Piaseczno (ul. Diamentowa 2, 4, 6, 8, 10, 12)

godz. 9.00-17.00
Mieszkowo (ul. Traktowa)

godz. 11.00-13.00
Wilcza Góra (ul. Jasna, ul. Klimka Bachledy, ul. Księżycowa, ul. Nieziemska, ul. Niebiańska, ul. Anielska, ul. Zaciszna)
Konstancin-Jeziorna (ul. Kazimierza Pułaskiego do Kościuszki w stronę Konstancina obwód po lewej stronie DOM ARTYSTY, ul. Józefa Sowińskiego, ul. gen. Józefa Bema, ul. Józefa Toczyskiego)

godz. 14.00-16.00
Piaseczno (ul. Zielona od numeru 22 do numeru 52, przepompownia wody)

Piątek, 19 stycznia

godz. 7.00-15.00
Moczydłów
Wólka Dworska
Podłęcze
Wólka Załęska
Brześce (ul. Osiedlowa, ul. Jesionowa, ferma)

godz. 8.00-10.00
Kolonia Mrokowska (ul. Aleja Krakowska, ul. Rejonowa)

godz. 8.00-20.00
Józefosław (ul. Planety)

godz. 8.00-14.00
Solec
Chojnów
Orzeszyn
Pilawa
Baniocha

godz. 8.00-16.00
Piaseczno (ul. Kniaziewicza)

godz. 8.00-10.00
Piaseczno (ul. Diamentowa 27, 29, 31, 33, 35, 37)

godz. 11.00-13.00
Józefosław (ul. Aleja Bzów osiedle Przy Ogrodowej I, ul. Ogrodowa osiedle Przy Ogrodowej II)

godz. 14.00-16.00
Piaseczno (ul. Chabrów, ul. Rubinowa, ul. Kosodrzewiny)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię