Planowane wyłączenia prądu

Poniedziałek, 5 lutego

godz. 7.00-18.00
Obory (ul. Literatów działki, Browar, PGR, bloki mieszkalne
Parcela-Obory (ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Podlaska, ul. Grzybowska)

godz. 8.00 – 18.00
Gołków (ul. Świerkowa 14,16,19,23)

godz. 9.00 – 14.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Warszawska, ul. Krótka, ul. Okrężna, ul. Warszawska)

godz. 9.00 – 11.00
Piaseczno (ul. Geodetów 122, 124, 126)
Piaseczno (ul. Nefrytowa 9)

godz. 11.00 – 13.00
Piskórka (ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Modrzewiowa)

godz. 11.30 – 13.30
Stefanówka (ul. Brzozowa)

godz. 14.00 – 16.00
Jaroszowa Wola (ul. Działkowa, ul. Leśna, ul. Główna)

godz. 14.30 – 16.30
Stefanówka (ul. Akacjowa, ul. Piaskowa, ul. Brzozowa, ul. Wesoła, ul. Południowa, ul. Kasztanowa, ul. Krótka, ul. Słoneczna)

Wtorek, 6 lutego

godz. 8.00 – 18.00
Gołków (ul. Świerkowa 18,25,27)

godz. 8.00 – 10.00
Czachówek (ul. Kalinowa od numeru 18, 49 do numeru 54, 85, od numeru 47 oraz od numeru 6 do numeru 29, ul. Szczęśliwa, ul. Jaśminowa od numeru 2 do numeru 12, ul. Miła 12, ul. Dworcowa 33, ul. Poranna od numeru 2a do numeru 10, ul. Calineczki od numeru 4 do numeru 6

godz. 8.30 – 10.30
Młochów

godz. 9.00 – 11.00
Piaseczno (ul. Geodetów 92, 94, 96, 110, 112, 114)

godz. 11.00 – 13.00
Uwieliny (ul. Spokojna, ul. Główna, ul. Bażantów)

godz. 11.30 – 13.30
Rozalin (ul. Przyjazna, ul. Ekologiczna, ul. Dobra)

godz. 14.00 – 16.00
Obręb (ul. Akacjowa od numeru 8 do numeru 25, ul. Kasztanowa od numeru 1 do numeru 60 (w stronę Czaplinek), ul. Kasztanowa od numeru 19 do numeru 58, ul. Wierzbowa od numeru 4 do numeru 6, ul. Dębowa od numeru 24 do numeru 61)

środa, 7 lutego

godz. 8.00 – 17.00
Wągrodno, Kamionka, Ludwików, Koryta, Wola Prażmowska

godz. 8.00 – 10.00
Łoś (ul. Sarenki, ul. Zajęcza, ul. Polna, ul. Kukułki, ul. Podleśna)

godz. 8.30 – 10.30
Rusiec (ul. Aleja Katowicka od numeru 187 do numeru 201A, ul. Szkolna)

godz. 9.00 – 11.00
Piaseczno (ul. Rubinowa 6, 4)

godz. 11.00 – 13.00
Nowy Prażmów (ul. Świerkowa, ul. Sosnowa, ul. Modrzewiowa)

godz. 14.00 – 16.00
Nowy Prażmów (ul. Leśna)

Czwartek, 8 lutego

godz. 8.00 – 18.00
Gołków (ul. Świerkowa 20)

godz. 8.00 – 10.00
Złotokłos (ul. Wojewódzka, ul. Traugutta, ul. Piotra Skargi, ul. Grottgera, ul. św. Stanisława Kostki, ul. 3 Maja od numeru 30)

godz. 8.30 – 10.30
Stara Wieś (ul. Grodziska, ul. Południowa)

godz. 9.00 – 11.00
Piaseczno (ul. Jaspisowa 3, ul. ul. Jaspisowa 1)

godz. 9.00 – 13.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Rycerska)

godz. 11.00 – 13.00
Szczaki (Ogródki działkowe „Relaks”)

godz. 11.30 – 13.30
Rusiec (ul. Borsucza, ul. Kameliowa, ul. Złotego Runa, ul. Miła, ul. Tarniny, ul. Głogowa, ul. Kuropatwy, ul. Tajgi, ul. Sikorki, ul. Pliszki)

godz. 14.00 – 16.00
Szczaki (Ogródki Działkowe „Relax”)

Piątek, 9 lutego

godz. 8.00 – 18.00
Gołków (ul. Świerkowa 39)

godz. 8.00 – 10.00
Henryków-Urocze (ul. Mokra, ul. Ku Słońcu, ul. Urocza)

godz. 8.30 – 10.30
Sękocin Nowy (ul. Al. Krakowska, ul. 6 Sierpnia)

godz. 9.00 – 11.00
Piaseczno (ul. Jaspisowa 5, 7)

godz. 11.00 – 13.00
Korzeniówka (ul. Rysia, ul. Wypoczynkowa, ul. Sosnowa, ul. Brzozowa od numeru 26 do numeru 28)

godz. 11.30 – 13.30
Sękocin Stary (ul. Olchowa, ul. Starowiejska, ul. Rolna)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię