Poniedziałek, 12 lutego

godz. 8.00-14.00
Góra Kalwaria (ul. Pijarska 121, Bloki mieszkalne za stacją transformatorową), Moczydłów ul. Długa

godz. 9.00 – 16.00
Marianka, Drozdy, Tarczyn (ul. 1-go Maja od nr 45 do nr 54)

godz. 9.00 – 11.00
Piaseczno (ul. Jaspisowa 9, 11)

godz. 11.00 – 13.00
Kawęczyn (ul. Gościnna)

godz. 11.30 – 13.30
Lesznowola (Urząd Gminy, Posterunek Policji)

godz. 14.00 – 16.00
Pawłowice (ul. Topolowa od ulicy Piaskowej do ulicy Polnej)

godz. 14.30 – 16.30
Janczewice (ul. Jedności)

Wtorek, 13 lutego

godz. 8.00 – 12.00
Mikówiec, Moczydłów, Tomice, Kąty

godz. 8.00 – 10.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Przyrzecze, ul. Gdańska, ul. Elbląska, ul. Olsztyńska, ul. Kazimierza Pułaskiego)

godz. 8.30 – 10.30
Bogatki (ul. Modraszki, ul. Książęca, ul. Królewska od nr 127 do nr 187)

godz. 9.00 – 11.00
Piaseczno (ul. Jaspisowa 2, 4)

godz. 11.00 – 13.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Białostocka, ul. Kołobrzeska, ul. Siedlecka, ul. Łomżyńska)

godz. 11.30 – 13.30
Bogatki (ul. Zawilców, ul. Pierwiosnków, ul. Królewska od nr 1 do nr 64, ul. Azalii, ul. Werbeny, ul. Szafirków)

godz. 14.00 – 16.00
Chylice (ul.Kościuszki, ul.Traugutta, ul.Śląska, ul.Bema, ul.Sowińskiego, ul.Pułaskiego, ul.Górnośląska, ul.Toczyńskiego)

godz. 14.30 – 16.30
Runów (ul. Dobra od nr 24 do nr 67, ul.Laskowa)

środa, 14 lutego

godz. 8.00 – 17.00
Wągrodno, Kamionka, Ludwików, Koryta, Wola Prażmowska

godz. 8.00 – 10.00
Chyliczki (ul.Czerwonej Poziomki, ul.Łamana, ul.Wschodnia od nr 2 do nr 4)

godz. 8.30 – 10.30
Magdalenka (ul. Słoneczna, ul.Maślaka, ul.Jeża, ul.Cyprysowa, ul.Rydza)

godz. 9.00 – 11.00
Piaseczno (ul. Jaspisowa 6)

godz. 11.00 – 13.00
Chylice (ul.Zubrzyckiego, ul.Wschodnia, ul.Pułaskiego, ul.Śniadeckich, ul.Ogrodowa, ul.Wschodnia do Dworskiej, ul.Przesmyckiego)

godz. 11.30 – 13.30
Łazy (ul. Jasna, ul. Brylantowa)

godz. 14.00 – 16.00

Chylice (ul. Polna, ul.Wschodnia, ul.Moniuszki, ul.Słoneczna, ul.Bażancia, ul.Orzechowa, ulAgrestowa, ul.Tujowa)

godz. 14.30 – 16.30

Łazy (ul. Dobra, ul. Wiejska, ul. Bliska)

Czwartek, 15 lutego

godz. 8.00 – 10.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Niecała, ul. Graniczna, ul. Oborska, ul. Słomczyńska, ul. Kościelna)

godz. 8.30 – 10.30
Łazy (ul. Księdza Kanonika Henryka Słojewskiego SZKOŁA)

godz. 9.00 – 14.00
Złotokłos (ul. 3 Maja, ul. Świerkowa, ul. Złota, ul. Brzozowa)

Henryków-Urocze, ul. Iwa, ul. Społeczna, ul. Wschodnia, ul. Mokra, ul. Deszczowa, ul. Forsycji, ul. Piaskowa, ul. Polna, ul. Sokoła, ul. Klimatyczna, ul. Świtezianki, ul. Wodnika

godz. 11.00 – 13.00
Solec (ul. Fiołkowa od numeru 80 do numeru 123)

godz. 11.30 – 13.30
Kajetany (ul. Rolna)

Szamoty (ul. Czereśniowa, ul. Saperska, ul. Żurawia, ul. Pontonierska)

godz. 14.00 – 16.00
Solec (firma M.B. Market Ltd)

godz. 14.30 – 16.30
Kajetany (ul. Czarny Las, ul. Klonowa)

Piątek, 16 lutego

godz. 8.00 – 16.00
Żabieniec (ul. Rybacka, ul. Łąkowa, ul. Główna, ul. Przelotowa Instytut Rybactwa, Ogródki Działkowe)

godz. 8.00 – 10.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Ignacego Paderewskiego, ul. Mieszka I, ul. Jagiellońska, ul. Bolesława Chrobrego Osiedle ELSAM, ul. Wilanowska 114)

godz. 8.30 – 10.30
Stefanowo (ul. Malinowa, ul. Polnych Bratków, ul. Wesoła, ul. Graniczna, ul. Ogrodowa)

godz. 11.00 – 13.00
Słomczyn, Cieciszew (Ul. Wiślana, Jabłoniowa, Wilanowska, Wiosenna)

godz. 11.30 – 13.30
Wólka Kosowska (ul. Nadrzeczna od nr 3A do 3F oraz od nr 5A do nr 5F)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię