Planowane wyłączenia prądu

poniedziałek, 26 lutego

godz. 14.00 – 16.00
Wólka Kosowska (ul. Nadrzeczna od 11 do 76, ul. Wesoła)

wtorek, 27 lutego

godz. 8.00 – 10.00
Piaseczno (ul. Świętojańska, Szkoła Podstawowa nr 1)
godz. 8.00 – 10.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Mariana Jaworskiego 21 H, I, J, K, L, M, N, Pawilon handlowy 21 H1)
godz. 11.00 – 13.00
Borowina (ul. Topolowa od 26 do 30, ul. Zaleśna)
godz. 11.00 – 13.00
Piaseczno (ul. Przesmyckiego)
godz. 12.00 – 14.00
Czachówek (ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Główna, ul. Klonowa, ul. Kościelna, ul. Księżycowa, ul. Malinowa, ul. Pod Gwiazdami, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Szkolna, ul. Tęczowa, ul. Wąska)
Obręb (ul. Akacjowa, ul. Dębowa, ul. Kasztanowa, ul. Lipowa, ul. Podleśna, ul. Polna, ul. Topolowa, ul. Wierzbowa
Julianów (ul. Chabrowa, ul. Dębowa, ul. Graniczna, ul. Jałowcowa, ul. Julianowska, ul. Różana, ul. Sosnowa)
Czarny Las, Kiełbaska
godz. 14.00 – 16.00
Tomice (ul. Jana Kochanowskiego)
Nowy Prażmów (ul. Leśna)

środa, 28 lutego

godz. 8.00 – 10.00
Magdalenka (ul. Okrężna, ul. Leśna, ul. Parkowa, ul. Jałowcowa)
godz. 8.00 – 14.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Sadowa, ul. Saneczkowa, ul. Orzechowa)
godz. 9.00 – 11.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Jana Matejki od 1 do 6, ul. Józefa Piłsudskiego 15, ul. Józefa Piłsudskiego od 32 do 40, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Stefana Batorego)
godz. 11.00 – 13.00
Jeziórko (ul. Główna, ul. Kościelna)
godz. 12.00 – 14.00
Czachówek (ul. Dębowa, ul. Główna, ul. Klonowa, ul. Kościelna, ul. Księżycowa, ul. Malinowa, ul. Pod Gwiazdami, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Szkolna, ul. Tęczowa, ul. Wąska, ul. Brzozowa)
Obręb (ul. Akacjowa, ul. Dębowa, ul. Kasztanowa, ul. Lipowa, ul. Podleśna, ul. Polna, ul. Topolowa, ul. Wierzbowa)
Julianów (ul. Chabrowa, ul. Dębowa, ul. Graniczna, ul. Jałowcowa, ul. Julianowska, ul. Różana, ul. Sosnowa)
Czarny Las, Kiełbaska
godz. 12.00 – 14.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Od Lasu, ul. Jana Sobieskiego, ul. Jagiellońska)
godz. 14.00 – 16.00
Konstancin-Jeziorna (ul. Aleja Wojska Polskiego od 20 do 78)
Sierzchów (ul. Starowiejska, ul. Mazowiecka)

czwartek, 1 marca

godz. 7.00 – 13.00
Łazy (ul. Jasna 2,3,3a,3c,5a,5,4/1,4/2,6/1,6/2,7,9,9a,10/1,11,12,13, 14)
godz. 8.00 – 18.00
Kamionka (ul. Bobrowiecka od 1 do 5A)
godz. 8.00 – 15.00
Piaseczno (ul. Owocowy Sad)
godz. 8.00 – 10.00
Józefosław (ul. Ottawy)
Marylka (ul. Akacjowa)
godz. 8.00 – 15.00
Stara Iwiczna (ul. Mleczarska 32A)
godz. 9.00 – 13.00
Czarnów (ul. Pawia, ul. Skowronka)
godz. 9.00 – 12.00
Piaseczno (ul. Turkusowa 2)
godz. 10.00 – 14.00
Wólka Kozodawska (ul. Zielonej Łąki 1, 3, 4, 5, ul. Bociana Białego 14, 15, 16, 17, 19, 23, 26, 30, ul. Źródlana)
godz. 11.00 – 13.00
Gąski (ul. Parkowa)
godz. 13.00 – 15.00
Piaseczno (ul. Turkusowa 42)
godz. 14.00 – 16.00
Racibory (ul. Mazowiecka)

Piątek, 2 marca

godz. 8.00 – 10.00
Piaseczno (ul. Diamentowa 52)
Tomice (ul. Miła, ul. Mikołaja Reja, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Bolesława Prusa)
Józefosław (ul. Ogrodowa osiedle „Przy Ogrodowej II”, ul. Aleja Bzów osiedle „Przy Ogrodowej I”)
godz. 9.00 – 11.00
Lesznowola (ul. Gąsek, ul. Salamandry, ul. Cykady, ul. Biedronki)
godz. 11.00 – 13.00
Józefosław (ul. Cytrusowa, ul. Winorośli)
Kolonia Mrokowska (ul. Rejonowa od 22 do 43)
godz. 13.00 – 15.00
Piaseczno (ul. Turkusowa 33)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię