Planowane wyłączenia prądu

0

Poniedziałek 27 listopada

godz. 8.00 – 15.00

Ławki
Nowe Wągrodno
Chosna
Biały Ług
Wągrodno 

godz. 9.00 – 15.00

Tarczyn
ul. 1 Maja od 1 do 47
ul. Grójecka od 6 do 26
ul. Komornicka od 1 do 7
ul. Niecała
ul. Dolna
ul. Nektarowa

godz. 9.00 – 13.00

Łady
ul. Daktylowa
ul. Bakaliowa
ul. Migdałowa od 2 do 33

godz. 9.00 – 15.00

Nowa Iwiczna
ul. Ignacego Krasickiego 45, 43, 41, 39, 37, 35, 33, 31 oraz od numeru 29 do numeru 29R(osiedle),54, 52, 50, 48, 46 od 44 do 44d, od 42 do42b do 40 do 40c
ul. Piękna 16, 14, 14a, 12, 12a
ul. Stokrotki od 1 do 32

godz. 9.00 – 12.00

Bąkówka
ul. Widokowa
ul. Ładna
ul. Zasobna
ul. Asfaltowa od Lipowej do Ładnej
ul. Lipowa od 12 do 12 H
ul. Przy Grobli

godz. 10.00 – 12.00

Złotokłos
ul. Świętego Andrzeja Boboli
ul. Kolejowa
ul. Kraszewskiego
ul. Staszica
ul. Słoneczna
ul. Księdza Skorupki
ul. Wesoła

godz. 12.30 – 14.30

Baszkówka
ul. Wierzbowa
ul. Sadowa
ul. Antonówki
ul. Wiśniowy Sad
ul. Kwitnących Jabłoni
ul. Sympatyczna
ul. Pachnącej Wiśni
ul. Gruszkowa
ul. Borówki
ul. Miętowa
ul. Aronii

Wólka Pracka
ul. Miętowa
ul. Sumakowa

godz. 13.00 – 15.00

Złotokłos
ul. Tysiąclecia
ul. Warszawska od Topolowej do Tarczyńskiej
ul. Leszczynowa
ul. Świerkowa
ul. Lipowa

Wtorek 28 listopada

godz. 8.00 – 10.00

Złotokłos
ul. Polna
ul. Grottgera
ul. Targowa
ul. Wawelska
ul. Świętego Stanisława Kostki
ul. Traugutta
ul. Słowackiego

godz. 9.00 – 13.00

Kuleszówka
ul. Prosta
ul. Cicha
ul. Szarych Zajączków
ul. Rudzika
ul. Masztowa

Wilcza Góra
ul. Wojska Polskiego
ul. Anielska
ul. Przyleśna

Władysławów
ul. Radosna
ul. Porannej Rosy
ul. Polna
ul. Błękitna
ul. Afrodyty

Krakowiany
ul. Familijna dz. 53/17

godz. 10.00 – 12.00

Podolszyn Nowy
ul. Złota
ul. Bursztynowa
ul. Szafirowa
ul. Srebrna
ul. Pogodna
ul. Cynamonowa
ul. Figowa
ul. Imbirowa

godz. 11.00 – 13.00

Złotokłos
ul. Rzeczna
ul. Leśna
ul. Lipowa
ul. Warszawska
ul. Jałowcowa
ul. Sosnowa
ul. Wierzbowa
ul. Klonowa

godz. 14.00 – 16.00

Złotokłos
ul. Sosnowa
ul. Rzeczna
ul. Brzozowa
ul. Wierzbowa nr 1 i 3

Henryków-Urocze
ul. Kaliny
ul. Wschodnia

Środa 29 listopada

godz. 8.00 – 10.00

Henryków-Urocze
ul. Piaskowa
ul. Wschodnia od nr 1 do nr 25
ul. Leszczynowy Lasek
ul. Brzozowy Lasek
ul. Gromadzka

godz. 9.00 – 13.00

Dobiesz

godz.11.00 – 13.00

Runów
ul. Solidarności

godz.12.00 – 14.00

Wola Gołkowska
ul. Gościniec
ul. Kolonia
ul. Rybna
ul. Płaczącej Wierzby
ul. Jemioły
ul. Pod Brzeziną
ul. Przy Akacjach od nr 20 do nr 49
ul. Sielankowa
ul. Błękitnego Motyla

Bąkówka
ul. Czarowna

godz.14.00 – 16.00

Henryków-Urocze
ul. Herbaciana
ul. Mokra
ul. Piaskowa
ul. Forsycji
ul. Deszczowa

Czwartek 30 listopada

godz. 8.00 – 10.00

Henryków-Urocze
ul. Gromadzka od 11 do 17 A
ul. Czerwonych Dębów
ul. Społeczna
ul. Imbirowa
ul. Herbaciana

godz. 11.00 – 13.00

Henryków-Urocze
ul. Gromadzka
ul. Kręta

godz. 14.00 – 16.00

Prace Duże
ul. Piaseczyńska
ul. Podleśna
ul. Aleja Wojciechowa

Piątek 1 grudnia

godz. 8.30 – 10.30

Wola Prażmowska
ul. Letniskowa

godz. 9.00 – 13.00

Dobrzenica
ul. Żurawia
ul. Słowicza
ul. Zawilcowa
ul. Sokoła
ul. Jaskółcza 9

m. Słonawka ul. Brzozowa

godz. 11.30 – 13.30

Nowy Prażmów
ul. Leśna od 54 do 80

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię