Planowane wyłączenia prądu

0

Poniedziałek 4 grudnia

godz. 9.00 – 13.00

Czaplin
od nr 1 do nr 33A

godz. 10.00 – 13.00

Stara Iwiczna
ul. Słoneczna od nr 75 do nr 118,
ul. Cichy Zakątek
ul. Urocza

godz. 10.00 – 14.00

Piaseczno
ul. Tulipanów od nr 60 do 74

godz. 10.00 – 12.00

Nowy Prażmów
ul. Roxany
Zawodne
ul. Słoneczna
ul. Franciszka Ryxa

godz. 13.00 – 15.00

Nowy Prażmów
ul. Główna
Zawodne
ul. Krótka

Wtorek 5 grudnia

godz. 8.00 – 12.00

Prażmów
ul. Słoneczna
Aleksandrów
Ul. Zachodnia, Piaskowa, Spacerowa, Źródlana, Księżycowa, Słoneczna

godz. 9.00 – 13.00

Walendów
ul. Brzozowa od nr 116 do nr 132,
ul. Sadowa od nr 2 do nr 18,
1 i 2

Łazy
ul. Łączności od nr 113 do nr 158,
ul. Rubinowa
ul. Złota
ul. Konwaliowa
ul. Majowa

Nowy Prażmów
ul. Leśna
ul. Akacjowa
ul. Lawendowa
ul. Malinowa

godz. 11.00 – 13.00

Nowy Prażmów
ul. Leśna

godz. 14.00 – 16.00

Nowy Prażmów
ul. Leśna
ul. Modrzewiowa
ul. Sosnowa
ul. Świerkowa

Środa 6 grudnia

godz. 8.00 – 10.00

Łoś
ul. 6-go Września od nr 50 do nr 81
ul. Brzozowa
ul. Przylesie

godz. 9.00 – 13.00

Piaseczno
ul. 11 Listopada od Longinusa do Kmicica
ul. Wołodyjowskiego od 11 Listopada do Pod Bateriami

Lesznowola
ul. Słoneczna od 213 do 286

godz.11.00 – 13.00

Łoś
ul. Polna
ul. Zajęcza
ul. Sarenki
ul. Przepiórki

godz.14.00 – 16.00

Łoś
ul. Lawendowa
ul. 6-go Września od nr 25 do nr 50
ul. Bajeczna
ul. Zajęcza

Czwartek 7 grudnia

godz. 8.00 – 10.00

Grochowa
ul. Zbigniewa Pawlaka parzyste od 12 A do 32
ul. Zbigniewa Pawlaka nieparzyste od 31 do 57 A
ul. Słoneczników

godz. 9.00 – 13.00

Warszawianka
ul. Widokowa
ul. Nastrojowa
ul. Św. Rity
ul. Rejonowa
ul. Sielankowa
ul. Alpejska
ul. Nutki
ul. Krajobrazowa
ul. Brzozowa
Kolonia Mrokowska
ul. Promienna
Wola Mrokowska
ul. Marzeń i Snów
ul. Malownicza

Jazgarzewszczyzna
ul. Leśna nieparzyste od 7 do 37
ul. Leśna parzyste od 8 do 36 A

godz. 11.00 – 13.00

Grochowa
ul. Zbigniewa Pawlaka parzyste od 2 do 12
ul. Zbigniewa Pawlaka nieparzyste od 1 do 21
ul. Kryształowa

godz. 14.00 – 16.00

Grochowa
ul. Zbigniewa Pawlaka 2 B

Piątek 8 grudnia

godz. 8.00 – 14.00

Garbatka
ul. Postępu od Łąkowej do Parkowej
ul. Łąkowa
ul. Lipowa
ul. Parkowa
ul. Ogrodowa


m. Jastrzębiec


godz. 8.00 – 10.00

Łoś
ul. Bażancia

godz. 9.00 – 13.00

Złotokłos
ul. Piaseczyńska
ul. Mrokowska
ul. Mieczysława Fogga
ul. 3 Maja
ul. Poznańska
ul. Śląska
ul. Runowska
ul. Piotra Skargi
ul. Szkolna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię