Planowane wyłączenia prądu

0

Poniedziałek,  10 czerwca

godz. 9.00-11.00

Stara Iwiczna

ul. Słoneczna od nr 75 do nr 118
ul. Cichy Zakątek
ul. Urocza

godz. 10.00-14.00

Suchodół
ul. Myśliwska 4

godz. 11.30-13.30

Wola Gołkowska
ul. Gościniec od nr 45 do 51

Robercin
ul. Orzechowa od nr 12 do 18 , 43, 45, 47/1, 47/2,
ul. Krótka od nr 1 do nr 26A
ul. Dzikiej Mięty
ul. Liryczna
Jeżynowa

 

Wtorek, 11 czerwca

godz. 9.00 -13.00

Ruda
ul. Spokojna
ul. Ogrodowa
ul. Lipowa
ul. Słoneczna
ul. Sadowa
ul. Różana
ul. Leśna

Prace Małe

ul. Polna

Bystrzanów

Suchostruga

 

Środa, 12 czerwca

godz. 8.00-10.00

Łazy

ul. Księdza Kanonika Henryka Słojewskiego
ul. Bliska
ul. Daleka
ul. Wiejska
ul. Dobra
ul. Bażantowa
ul. Wrzosowa
ul. Polna
ul. Grażyny
ul. Przyjazna
ul. Spokojna
ul. Sasanki
ul. Łączności
ul. Familijna
ul. Makowa
ul. Cicha
ul. Lipowa
ul. Sosnowa
ul. Różana
ul. Masztowa
ul. Irysowa
ul. Rolna

godz. 9.00-13.00

Bogatki
Góra Kalwaria
ul. Dębowa od nr 32 do 38 oraz 30C do 35

Korzeniówka
ul. Topolowa
ul. Świerkowa
ul. Leśna

Złotokłos
ul. Warszawska 55

Piaseczno
ul. Sienkiewicza 63,61,59,57,55,53,51,37

godz. 17.00-19.00

Łazy 

ul. Księdza Kanonika Henryka Słojewskiego
ul. Bliska
ul. Daleka
ul. Wiejska
ul. Dobra
ul. Bażantowa
ul. Wrzosowa
ul. Polna
ul. Grażyny
ul. Przyjazna
ul. Spokojna
ul. Sasanki
ul. Łączności
ul. Familijna
ul. Makowa
ul. Cicha
ul. Lipowa
ul. Sosnowa
ul. Różana
ul. Masztowa
ul. Irysowa
ul. Rolna

Czwartek, 13 czerwca

godz. 8.30 – 10.30

Głosków
ul. Radnych
ul. Wczasowa
ul. Runowska

Runów
ul. Wypoczynkowa

godz. 9.00 – 13.00

Żabieniec
ul. Asfaltowa
ul. Ruczajowa
ul. Łąkowa
ul. Mostowa

Garbatka
ul. Postępu od numeru 29 do numeru 31
ul. Grafitowa
ul. Pastelowa

godz. 12.00 – 16.00

Urzut
ul. Łączna 12

 

Piątek, 14 czerwca

godz. 8.30 – 11.30

Obory
Parcela-Obory
Łyczyn

godz. 9.00 – 13.00

Wólka Pracka
ul. Zawadzka

Złotokłos
ul. Mickiewicza
ul. Wawelska
ul. Kilińskiego
ul. Pusta
ul. Świętego Stanisława Kostki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię