LESZNOWOLA W najbliższą niedzielę, 30 lipca w Mysiadle odbędzie się druga w tym roku Malarska Niedziela. Tym razem o oprawę muzyczną zadba mały skład z Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej. Osoby malujące na płótnach proszone są o zabranie materiałów własnych. Początek imprezy o godzinie 16.


„Malarskie niedziele” adresowane są do wszystkich, niezależnie od wieku, mieszkańców z całej gminy Lesznowola. Przy pięknej, słonecznej pogodzie uczestnikami imprezy zajmują się profesjonalnie instruktorzy – plastycy, pomagając w stworzeniu niepowtarzalnych, plenerowych dzieł i dziełek sztuki. Organizatorzy zapewniają również materiały plastyczne (farby wodne, pędzle, papier i sztalugi).
W niedzielę, 16 lipca miałem przyjemność zagrać (w duecie Ojciec i Syn, wspomaganym przez Agnieszkę Adamczyk) na pierwszej tegorocznej Malarskiej Niedzieli – imprezie plenerowej, którą zorganizował nad stawem w Mysiadle Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola. O tym jak wyglądała impreza najlepiej przekonać się oglądając poniższy materiał filmowy.

Grzegorz Tylec

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię