Pływali aż miło. A potem był czas na relaks

0

PIASECZNO Podczas drugich zawodów kajakowych dla amatorów rozgrywanych w niedzielę w Planecie Zalesie w Zalesiu Górnym bezkonkurencyjna okazała się drużyna Zel&Go


Fot. Marcin Borkowski

Mieszane drużyny składające się z dwóch kobiet i dwóch mężczyzn rywalizowały w siedmiu konkurencjach. Na specjalnie przygotowanych torach zawodnicy mieli do pokonania różne dystanse w różnych konfiguracjach. W tym roku bezkonkurencyjna okazała się drużyna Zel & Go, która wygrywając wszystkie konkurencja zdobyła maksymalną liczbę 105 punktów. Na drugim miejscu uplasowali się Wolni – Spokojni uzyskując 82 punkty, zaś na trzecim – Rondo Firness Club & Tri 4 Fan (72 punkty). Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a pierwsze trzy drużyny atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym karty podarunkowe o łącznej wartości 2000 zł.
Tradycyjnie już organizatorzy zadbali o strefę rekreacyjno-piknikową z licznymi atrakcjami dla dzieci. Z kolei dorośli mogli na miejscu zasięgnąć fachowych porad w dziedzinie zdrowego stylu życia.
– Ideą „drużynówki” jest przede wszystkim integracja i zabawa – mówi Jacek Gajda pomysłodawca zawodów. – Tworząc nową aktywność chcemy propagować kolejny pomysł na zdrowe spędzanie wolnego czasu.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię