Po alkoholu demolował samochody

2

PIASECZNO W niedzielę wczesnym rankiem na ulicy Fabrycznej 22-letni mężczyzna dał upust swojej energii niszcząc cztery zaparkowane auta

Mężczyzna uszkodził w autach przednie szyby i pourywał lusterka. Został zatrzymany przez policję. Wczoraj przesłuchano również świadków.
Mężczyzna był pod wpływem alkoholu – informuje sierż. szt. Wioletta Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Miał ok. 1,5 promila, usłyszał zarzut uszkodzenia pojazdów.

2 KOMENTARZE

 1. „Po alkoholu demolował samochody (…) Został zatrzymany przez policję”
  ========================================
  Nie do końca rozumiem, na czym polegała wina tego obywatela.
  Spożywanie alkoholu nie jest w Polsce przestępstwem. Można wręcz stwierdzić, że jest to czyn wysoce patriotyczny, gdyż zapewnia wpływy do budżetu państwa.
  Z kolei demolowanie maszyn jest prostym nawiązaniem do luddyzmu oraz ekologizmu i ich realizacją w praktyce. Żaden z tych kierunków filozoficznych nie jest w Polsce karalny.
  O co więc chodzi policji? Czyżby ten obywatel w trakcie wykonywanie wymienionych czynności obnażał się? Palił papierosy? Wznosił jakieś proputinowskie i antyukraińskie okrzyki?
  Bardzo proszę Redakcję o wyjaśnienie tej intrygującej kwestii.

 2. Niech zapłaci wlascicielom! Młodzież ma teraz okropne zabawy! Zniszczyć, porysowac, pobić kogoś!!! Dlaczego jedni pracują, a drudzy niszczą??? Sroga kara się należy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię