Po prawie 50 latach pracy gminna skarbnik odeszła na zasłużoną emeryturę

5

LESZNOWOLA Podczas dzisiejszej sesji rady gminy radni odwołali dotychczasową skarbnik Elżbietę Obłuską, powołując na jej miejsce Martę Sulimowicz, dotychczasową kierownik referatu realizacji budżetu


Za pracę Elżbiecie Obłuskiej dziękuje przewodnicząca rady gminy Bożenna Korlak

Zanim radni podjęli uchwałę o odwołaniu Elżbiety Obłuskiej z pełnionej funkcji (złożyła rezygnację), pod adresem skarbniczki padło wiele ciepłych słów.
– Dziękuję w imieniu swoim i innych radnych za tyle lat pracy oraz oddanie, z jakim wykonywała pani swoje obowiązki – mówiła radna Justyna Gawęda. Radny Bartłomiej Soszyński podkreślił, że Elżbieta Obłuska jest legendą lesznowolskiego urzędu i jednocześnie jedną z najdłużej pracujących w gminie osób.
– Mam nadzieję, że jeszcze nieraz się spotkamy i będzie pani dalej nas wspierała – dodała radna Anna Lasek.
Podczas głosowania radny Tomasz Filipowicz jako jedyny nie poparł uchwały o odwołaniu skarbniczki.
– Zagłosowałem przeciw, bo panią lubię – dodał ze śmiechem.
Następnie były kwiaty, życzenia i podziękowania od radnych, wicewójtów oraz sołtysów. Elżbieta Obłuska nie kryła swego wzruszenia.
– Dziękuję pani wójt, wicewójtom, radnym oraz wszystkim pracownikom gminy, z którymi na co dzień współpracowałam – mówiła. – Praca z państwem była dla mnie przyjemnością. Miło mi, że mogłam pomagać mieszkańcom w codziennych sprawach. Moja następczyni na pewno świetnie mnie zastąpi. Teraz będę poświęcała czas rodzinie i realizowała swoje pasje. Ale mieszkam w Lesznowoli i to się nie zmieni. Więc będę państwa odwiedzać.

Nowa skarbnik Marta Sulimowicz

Po chwili radni powołali na stanowisko skarbnika Martę Sulimowicz, która długo była przygotowywana do tej funkcji przez Elżbietę Obłuską.

TW

5 KOMENTARZE

  1. Cała Lesznowola, skarbnik otrzymuje zarzuty i zakaz wykonywania obowiązków służbowych. Po chwili wszyscy biją brawo żegnając skarbnik odchodzącą na emeryturę i mówią o autorytecie… Absurd…

  2. ….pod adresem skarbniczki padło wiele ciepłych słów…. :))))) brzmi to dość dwuznacznie. tak jak np. “Towarzysze! Ponieślismy koleny sukces!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię