Pobij rekord dobroci. Wykręć Kilometry Dobra na rzecz lokalnego hospicjum

0

PIASECZNO/KONSTANCIN-JEZIORNA Znajdujące się w Konstancinie-Jeziornie Hospicjum Domowe Ewdomed zaprasza do udziału w niezwykłym wydarzeniu połączonym z akcją dobroczynną. Chodzi o I Charytatywny Bieg „Kilometry Dobra”. Wystarczy wybrać dystans, który chcemy przebiec i uiścić wpisowe, które zasili konto hospicjum. Akcja trwa do 30 maja


Pieniądze, które uda się nam w ten sposób zebrać, planujemy przeznaczyć na zakup mobilnego sprzętu diagnostycznego USG – informuje Irmina Gerszewska, koordynatorka wolontariatu hospicyjnego. – Dzięki temu urządzeniu, lekarze po dotarciu do domów swoich podopiecznych, będą mogli natychmiast poddać ich badaniu, zdiagnozować problem i podać leki uśmierzające ból, tak ważne w przypadku osób mierzących się z chorobą nowotworową.
W jaki sposób można wziąć udział w akcji? Jest to banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę https://kilometrydobra.pl/bieg/, kliknąć zakładkę „Biegnij z nami”, a następnie wybrać dystans i kwotę wpisowego (od 11 zł). Potem należy jeszcze wpisać swoje dane i wybrać organizację, której zostaną przekazane pieniądze (w tym wypadku Fundacja Ewdomed). Po uiszczeniu wpisowego można wziąć udział w biegu, mierząc czas i robiąc zdjęcie zegarka lub bieżni, co ma potwierdzać start w zawodach. Uzyskany wynik i potwierdzenie należy wgrać na dedykowaną stronę www. W akcji mogą brać udział zarówno zawodowi biegacze, jak i zupełni amatorzy (najkrótszy dystans wynosi 2,5 km).
Zadeklarowaną odległość można zarówno przebiec, jak i przejść, ważne, by zrobić to za pomocą własnych nóg, co jest równoznaczne ze wsparciem akcji – podkreśla Irmina Gerszewska.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię