Pobił do nieprzytomności i okradł!

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z Konstancina-Jeziorny ustalili i zatrzymali sprawcę brutalnego rozboju

Przed kilkoma dniami zamaskowany mężczyzna wtargnął do lokalu z grami losowymi w Konstancinie-Jeziornie. Zaatakował znajdującego się tam pracownika, którego bił pięściami po twarzy, aż ten stracił przytomność. Następnie ukradł znaczną sumy pieniędzy.

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie przez kilkanaście godzin zabezpieczyli między innymi monitoring z pobliskich ulic i dokonali analizy kryminalnej zapisanych na nagraniach postaci. Ważny był każdy szczegół, czy to ubrania, czy też sposób poruszania się.

Równie ważne było rozpoznanie środowiskowe, dzięki czemu w ręce funkcjonariuszy wpadł 32-letni mieszkaniec osiedla Grapa w Konstancinie-Jeziornie. Policjanci zwrócili się do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd do złożonego wniosku przychylił się i podejrzany najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie śledczym. Przestępstwo rozboju, w którym doprowadzono ofiarę do stanu nieprzytomności, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

KPP/AB

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię