Pobił ekspedientkę i zażądał pieniędzy

0

TARCZYN Policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali 53- letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie napaści i pobicie ekspedientki, która broniła dostępu do sklepowej kasy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Jeszcze dziś zostanie osadzony w jednym z zakładów karnych. Grozi mu do 12 lat pozbawienia


W sobotę 21 stycznia do jednego z lokalnych sklepów wszedł mężczyzna i wykorzystując chwilową nieobecność klientów napadł na ekspedientką. Kilkukrotnie kobietę uderzył i zażądał pieniędzy ze sklepowej kasy. Bandyta został spłoszony przez przypadkowe osoby, które akurat weszły do sklepu.

Policjanci z Tarczyna wspólnie z policjantami z wydziału kryminalnego z Piaseczna ustalili dane osobowe prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Mężczyzna został również odnnotowany w policyjnym systemie informatycznym, dzięki czemu wczoraj policjanci z Wyszkowa podczas patrolu zatrzymali poszukiwanego 53-latka.

Mundurowi z Tarczyna złożyli do prokuratury rejonowej w Grójcu wniosek o zastosowanie wobec podjeżanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Sąd przychylił się do złożonego wniosku. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię