Pobił na ulicy starsze małżeństwo! Trafił w ręce policji

1

GÓRA KALWARIA O sprawie pisaliśmy kilka miesięcy temu. Na ulicy Pijarskiej, 4 listopada ubiegłego roku starsze małżeństwo zostało pobite i skopane przez młodego mężczyznę

Do dramatycznego wydarzenia doszło 4 listopada po godzinie 20. Przechodzące ul. Pijarską starsze małżeństwo zwróciło uwagę młodemu mężczyźnie, który zachowywał się w wulgarny sposób. W odpowiedzi rzucił się z pięściami na przechodniów. Małżonkowie oboje potraktowani zostali pięściami i kopniakami. Policja wszczęła śledztwo, 12 listopada publikowaliśmy apel skierowany do ewentualnych świadków tego bulwersującego zdarzenia.
Policjanci z zespołu kryminalnego z komisariatu w Górze Kalwarii, dokładnie sprawdzali każdy trop mogący ich przybliżyć do ustalenia tożsamości sprawcy tego haniebnego zachowania. Wczoraj uzyskana przez jednego z policjantów informacja doprowadziła funkcjonariuszy do Łubnej, gdzie zatrzymano podejrzanego 23-letniego mężczyznę. Usłyszał już zarzut naruszenia nietykalności oraz uszkodzenia ciała. Ponadto w zupełnie innej sprawie przedstawiony mu został zarzut kierowania gróźb karalnych.

AB/KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię