Pobili i okradli człowieka

1

TARCZYN Wspólne działania dzielnicowych z Tarczyna oraz piaseczyńskich kryminalnych doprowadziły do szybkiego zatrzymania trzech sprawców rozboju. Mężczyźni wtargnęli do mieszkania okradli i pobili właściciela.

Pod koniec grudnia do jednego z mieszkań w Tarczynie siłą wtargnęło trzech mężczyzn. Jeden z nich kilkukrotnie uderzył pokrzywdzonego po to, by jego koledzy mieli czas na splądrowanie mieszkania. Kiedy udało im się zrealizować cały swój plan, jak gdyby nigdy nic się nie stało, wyszli z lokalu zabierając ze sobą 2000 zł i pozostawiając pokrzywdzonego.

Dzięki szybkiej reakcji dzielnicowych z Tarczyna już następnego dnia po zdarzeniu ustalono kim byli sprawcy. Do działań włączyli się również funkcjonariusze wydziału kryminalnego i wspólnie w ciągu kilku godzin zatrzymano trzech mężczyzn w wieku 30, 26 i 36 lat. Policjantom powiedzieli, że nic nie pamiętają ,bo byli pijani.

CZYTAJ TAKŻE:  Bez świateł, pod prąd, tak podróżował po Piasecznie

Przedstawione zostały im zarzuty, a Sąd Rejonowy w Grójcu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię