Pobili rekord świata!

1

PIASECZNO W ostatnią środę podjęto udaną próbę pobicia rekordu świata w lekcji WF-u online. W pewnym momencie jednocześnie ćwiczyło razem 11 900 osób

Na pomysł akcji wpadła Fundacja v4sport, z którą współpracuje Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu. Rekord udało się pobić za pośrednictwem transmisji live na Facebooku.

– Jesteśmy w szoku, bo nie spodziewaliśmy się takich wyników – mówi Julita Ilczyszyn, nauczycielka wychowania fizycznego ze szkoły w Józefosławiu, która poprowadziła zajęcia. – Wszystkie statystyki są dla nas niesamowite, tym bardziej, że na pomysł wpadliśmy dwa tygodnie temu.

Ludzie z całego świata odebrali akcję bardzo pozytywnie, chwaląc w komentarzach (których pojawiło się aż 24 tysiące!) przystępne ćwiczenia, entuzjazm prowadzącej i dynamiczną muzykę. – Gwarantuję, że to nie nasza ostatnia akcja tego typu – zapowiada Julita Ilczyszyn. – Ludzie, z którymi współpracuję, mają naprawdę wiele świetnych pomysłów!

Tyl.

1 KOMENTARZ

  1. W imieniu fundacji v4sport dziękujemy za udział mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego.Było Was mnóstwo!! Potwór bezruchu nie ma z Wami szans!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię