Poczuj magię nadchodzących świąt w rozszerzonej rzeczywistości. Przyszłość handlu?

0

PIASECZNO Auchan jako pierwsza sieć handlowa w Polsce zaoferowała darmową aplikację mobilną dla dzieci, która pozwala m.in. na obejrzenie animacji video, czy zrobienie selfie w rozszerzonej rzeczywistości


W ten sposób sieć marketów promuje nową markę własną zabawek One Two Fun. Aplikacja Auchan Kids „współpracuje” z nowo wydanym przedświątecznym katalogiem „Magia zabawek”.

– Dzieci mogą za pomocą aplikacji zeskanować stronę katalogu i poprzez interaktywne przyciski, za jednym kliknięciem, zobaczyć animacje video i w rozszerzonej rzeczywistości dla wybranych zabawek – mówi Dorota Patejko z Auchan Polska. Przy drugim kliknięciu artykuł zostaje dodany do specjalnego listu do Świętego Mikołaja, który może zostać wysłany na adres mailowy rodziców – dodaje.

Aby kontynuować przygodę, za pomocą aplikacji można zagrać w bitwę na śnieżki. Za każde trafienie śnieżką w Śniegusa, czyli małego śniegowego ludzika otrzymujemy punkt. Punkty dają dostęp do opowieści świątecznych. Uzupełnieniem aplikacji są specjalne plakaty w strefie zabawek w sklepie. Skanując telefonem obrazek na plakacie można wykonać selfie ze Śniegusem w rozszerzonej rzeczywistości. Aplikacja będzie dostępna do 24 grudnia.
Darmowa aplikacja Auchan Kids jest do pobrania w sklepach AppStore i Google Play.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię