Podczas akcji gaśniczej płonącego samochodu zaatakowali policjantów

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podczas akcji gaśniczej prowadzonej przy płonącym samochodzie, próbowali zaatakować policjantów. Mężczyźni w wieku 24 i 26 lat zostali błyskawicznie obezwładnieni

Późnym wieczorem oficer dyżurny komisariatu w Konstancinie-Jeziornie otrzymał informację o płonącym pojeździe na jednym z osiedli mieszkaniowych. Policyjny patrol, który natychmiast znalazł się we wskazanym miejscu zabezpieczył działania gaśnicze straży pożarnej. Jednak interwencja służb najwyraźniej nie spodobała się dwóm mężczyznom, którzy najpierw w wulgarny sposób zwrócili się do policjantów, a następnie próbowali ich zaatakować fizycznie. Błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy i użycie środków przymusu bezpośredniego poskromiło zamiary napastników. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Badanie wykazało, że byli pod wpływem alkoholu, każdy z nich miał niemal po dwa promile.
Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty zarzuty zarówno za znieważenie, jak i za naruszenie nietykalności policjanta.

AB/KPP

2 KOMENTARZE

  1. Nie pojawili się milicjanci odrazu od zgłoszenia upłyneło około 20 minut i nie obezwładnili kolesi tylko byli tak pijani że wywalili sie próbując z milicjantami się szarpać nie dopisywać milicji sukcesów !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię