Podejrzani o włamanie próbowali schować się na cmentarzu

0

PIASECZNO Policjant z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, wracając nocą ze służby zatrzymał podejrzanych o włamanie do sklepu.

Kilka minut po północy policjant z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie wracając po służbie do domu, zwrócił uwagę na pracowników jednej z firm ochroniarskich. Mężczyźni zabezpieczali sklep, w którym jak go poinformowano kilkanaście minut wcześniej dokonano włamania.
Policjant przekazał informacje oficerowi dyżurnemu z Piaseczna i poprosił o wsparcie. Sam rozpoczął kontrolę okolicy. Zwrócił również uwagę na pobliski cmentarz przy ul. Julianowskiej, a policyjna czujność nie zawiodła. Między grobami wypatrzył dwie sylwetki. Do wsparcia wezwał jednego z ochroniarzy i tuż przed przybyciem policyjnej załogi z Piaseczna, dwaj, jak się okazało podejrzani o włamanie do sklepu byli już zatrzymani. 38-letni mężczyźni dalszą część nocy spędzili już w policyjnej celi. Alkohol i wyroby tytoniowe za niemal 1 900 złotych wróciły do właściciela sklepu. Postawa mundurowego zasługuje na wyróżnienie.

CZYTAJ TAKŻE:  Zaginiona szczęśliwie odnaleziona

KPP/AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię