Podsumowali sezon łyżwiarski. Teraz będą ćwiczyć „na sucho”

0

PIASECZNO Oficjalne zakończenie sezonu łyżwiarskiego na miejskim lodowisku obfitowało w wiele atrakcji. Swoje umiejętności zaprezentowali m.in. podopieczni Szkółki Łyżwiarskiej „Lutz”


Podczas podsumowującej sezon gali wręczono dyplomy i nagrody

Podczas wieńczącej sezon zimowy imprezy odbyły się pokazy tańca na lodzie w rytmach tak popularnych przebojów jak choćby Mamma Mia zespołu Abba. Najmłodsze dziewczynki wystąpiły w pięknych kreacjach, tańcząc pod muzykę „Laleczka z saskiej porcelany”. Wykorzystano także motywy muzyczne z Jeziora Łabędziego i filmu Vabank. Publiczność dopisała, oklaskom nie było końca, a niektórym rodzicom ze wzruszenia aż łza zakręciła się w oku.
– Cały sezon był bardzo udany, dzieci zrobiły duże postępy, a jedna z naszych podopiecznych rozpoczęła nawet w tym roku starty w amatorskich zawodach odbywających się na terenie całej Polski – mówi Natalia Rowińska ze szkółki „Lutz”. – Mam nadzieję, że w przyszłym roku grono startujących powiększy się, godnie reprezentując Piaseczno w tej mało znanej, a jednocześnie tak pięknej dyscyplinie.
Teraz, w oczekiwaniu na kolejny sezon łyżwiarski, wychowankowie szkółki szlifują formę na… sali gimnastycznej. – Planujemy też letni obóz łyżwiarski – dodaje Natalia Rowińska.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię