Podziękowała policjantom za czas kwarantanny

1

GÓRA KALWARIA Mieszkanka Góry Kalwarii wyraziła wdzięczność za profesjonalizm, empatię i serdeczność z jaką spotkała się podczas systematycznych kontroli policji podczas kwarantanny

Od kilkunastu już dni policjanci kontrolują miejsca przebywania osób objętych kwarantanną. To nie jest łatwy czas dla kontrolowanych, jak i dla funkcjonariuszy. Tym bardziej cieszą słowa uznania i podziękowania jakie skierowała do policjantów mieszkanka Góry Kalwarii.
Kobieta po powrocie z zagranicy objęta została obowiązkową kwarantanną. Właśnie ją zakończyła i na szczęście zdrowa mogła wrócić do pracy.
Postanowiła w piśmie skierowanym do policji podziękować funkcjonariuszom z komisariatu w Górze Kalwarii. W słowach skierowanych do mundurowych z tutejszej jednostki, pani Anna wyraziła wdzięczność za profesjonalizm, empatię i serdeczność z jaką spotkała się podczas systematycznych kontroli.
Za każdym razem pytali mnie czy czegoś mi nie brakuje, czy nie potrzebuję jakiejkolwiek pomocy….za to serdecznie im dziękuję – napisała mieszkanka Góry Kalwarii.
Podobne podziękowania płyną również od innych osób, które doceniają zaangażowanie policji związane z przestrzeganiem kwarantanny i rozporządzeń związanych z zagrożeniem epidemiologicznym.

AB/KPP

1 KOMENTARZ

  1. Państwo zrobiło się policyjne a wy każecie im dziękować za co ? Jeszcze dajcie artykuł by zbierać pieniądze dla nich !!! Jako portal i Gazeta powinniście się wstydzić ze wspieracie komunizm i milicje bo to niebawem w Polsce nas czeka !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię