Pogrzeb zamordowanej Kornelii i protest przeciwko przemocy

9

PIASECZNO W poniedziałek 18 maja w kościele Parafii Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie odbędzie się pogrzeb brutalnie zamordowanej 16-letniej Kornelii. Po nabożeństwie żałobnym nastąpi odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Piasecznie

Po pogrzebie, około godziny 14, na Skwerze Kisiela ma odbyć się również akcja skierowana przeciwko przemocy.
Najprawdopodobniej zapalimy znicze i będziemy skandować hasła przeciwko przemocy – zapowiada jedna z inicjatorek akcji.
Uczestnicy proszeni są o założenie górnej części garderoby w kolorze białym. Symbolicznym akcentem protestu mają być również białe róże.

Tyl.

czytaj też:

9 KOMENTARZE

 1. Z tej sprawy zrobił się jeden wielki cyrk, „przyjaciółki” rodziny które mają swoje 5 minut, nakręcanie fali nienawiści, która de facto została skierowana przeciwko rodzicom zabójców, i na samym końcu tych wszystkich przyjaciół, wspierających znajomych obchodzą rodzice tej dziewczyny, bo oni na to patrzą, bo oni nie mają spokoju. Protest przeciwko przemocy owszem, byle nie zrobił się powodem do szerzenia zachowań przeciwko innym.

  • Pani Jago, czytam Pani wypowiedzi i wydaje mi się że jest w Pani taki smutek i żal do losu aż musi Pani go tu wylać.Frustracje z powodu nie udanego życia prywatnego należy przepracować z psychologiem A nie wylewać na osoby trzecie.
   Jest mi Pani żal ale mam nadzieję że wkrótce Pani sytuacja się poprawi i nie będzie Pani musiała nikogo opluwać jedem aby poprawić swoje ego i samopoczucie rzucając bezpodstawne i jałowe oskarżenia w kierunku jednej z nielicznych osoby która co kolwiek zrobila by pomóc rodzicą.

   Pozdrawiam

 2. Jak można tak potraktować drugiego człowieka? gdzie byli rodzice, jak wychowali dziewczynę która patrzyła na śmierć koleżanki??? ludzie to potwory… mam nadzieję, ze zgniją w więzieniu

 3. Masz dzieci? Chyba nie, a jeżeli masz to módl się aby narkotyki, łatwa kasa i towarzystwo nie przesłoniło im świata, tak jak tym dziewczynom. Współczuć należy rodzicom tych wszystkich dzieciaków, bo na nich skupia się cała nienawiść.

 4. O dokladnie ta Pani przyjaciolka Ania to szuka teraz atencji, widac po niej i jej wpisach, ze chcialby aby bylo o niej glosno 😀

 5. Lepiej sie nie ujawniac bo mozna stracic zdrowie a takie grozby sa kierowane coz szkoda ze pani Ania nie prsyjmuje krytki odnosnie swojego zachowania widsc ze szuka atencji bardzo przykre. Dodam ze w moim kierunku byly kierowane grozby juz czterokrotnie i powaznie mysle o zgloszeniu tego na policje

 6. Straszne co sięie stało z tą dziewczynką; morderców trzeba najsurowiej ukarać. I mam nadzieję że rodzina Kornelii i przyjaciele zrobią wszystko aby tak się stało. Spoczywaj w pokoju młoda:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię