Pojawiły się pasy! Czy będzie bezpieczniej?

2

PIASECZNO Po tym jak w ramach remontu ulicy Puławskiej położono nową nawierzchnię piesi, na wysokości salonu samochodowego Peugeot musieli się przeprawiać przez jezdnię bez wymalowanej zebry. Po naszej interwencji w czwartek wieczorem namalowano pasy. Czy to oznacza, że teraz będzie bezpiecznie?


Nasi Czytelnicy od kilku dni alarmowali o bardzo niebezpiecznej przeprawie przez ulicę Puławską pozbawionej poziomego oznakowania.
O pilne wymalowanie zebry na przejściu, lub chociaż tymczasowe oznakowanie, zwróciliśmy się do warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która zlecała roboty na Puławskiej.
Po naszej interwencji, jeszcze tego samego dnia, w czwartek namalowano pasy. Czy teraz będzie bezpieczniej? Z pewnością, ale wielu pieszych, którzy codziennie przechodzą w tamtym miejscu przez ulice domaga się świateł.
– Jest źle oświetlone, a kierowcy jeżdżą jak wariaci, zawsze przechodzę tu z duszą na ramieniu – mówiła nam młoda kobieta kilka miesięcy temu – Przy tym przejściu powinna być sygnalizacja świetlna.
Niestety nic nie wskazuje na to by GDDKiA planowała w tamym miejscu zamontować sygnalizację świetlną.

AB

2 KOMENTARZE

  1. Pasy pasami, ale 11.12.17 obstawiam, że kierowca potrącił pieszego w tamtym miejscu, bo korek był niesamowity mi tylko jedno auto (nie licząc policji, pogotowia i straży)…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię