Pokazali nowego focusa. Jest duży, ładny i naprawdę „inteligentny ”

0

PIASECZNO Wczoraj o godz. 18 dealerzy forda w całej Polsce zaprezentowali nową generację focusa. Auto ma śliczną linię, znakomity układ jezdny i zastosowano w nim rozwiązania, zarezerwowane wcześniej jedynie dla samochodów wyższej klasy


Focusa zaprezentował także piaseczyński Ursyn Car. Przybyli na premierę samochodu goście byli zachwyceni.
– Wreszcie w samochodzie klasy C zastosowano wszystkie dostępne rozwiązania, podnoszące bezpieczeństwo zarówno kierującego i pasażerów, jak i pieszych – podkreśla Jan Tuzimski, szef piaseczyńskiego salonu.

Z rozwiązań tych warto wymienić system ActivePark Assist2 (samochód bez pomocy kierowcy wyszukuje na parkingu wolne miejsce i na nim staje), inteligentny tempomat z funkcją Stop&Go (utrzymuje odległość od poprzedzającego pojazdu, respektuje znaki drogowe, ułatwia prowadzenie w gęstym ruchu ulicznym), system wspomagający utrzymanie pojazdu na środku pasa, funkcję Live Traffic dostarczającą aktualnych informacji o ruchu drogowym, system inteligentnych reflektorów czy lusterka, pozwalające na jeszcze bezpieczniejszą zmianę pasa ruchu. Klienci będą mieli do wyboru dwa silniki benzynowe o mocy od 100 KM do 182 KM i dwie jednostki wysokoprężne o mocy od 95 KM do 150 KM.


– Auto świetnie się prowadzi zarówno na prostej jak i w zakrętach – dodaje Jan Tuzimski. – Daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Poza tym jest bardzo wygodne w środku.
Jeszcze dziś i jutro w Ursyn Carze trwa promocja na dostępne od ręki modele nowego forda. Ceny katalogowe zaczynają się od niecałych 64 tys. zł.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię