Pokazali nowego Lexusa RX. Samochód naprawdę robi wrażenie!

0

PIASECZNO W środę rano grupa Chodzeń zaprezentowała w salonie przy ulicy Puławskiej nową wersję swojego flagowego SUV-a. To już piąta generacja Lexusa RX, najlepiej sprzedającego się modelu japońskiego producenta


Dynamiczna i elegancja stylistyka, trzy zupełnie nowe zelektryfikowane napędy, nowy układ jezdny, ergonomiczny kokpit, większe w stosunku do poprzednika wymiary – to tylko niektóre zalety zupełnie nowego auta, które od swego debiutu w 1998 roku znalazło ponad 3,5 mln nabywców na całym świecie.
– Projektując nowego RX-a byliśmy zdeterminowani, by utrzymać DNA Lexusa czyli najwyższą jakość wykonania, komfort oraz wyrafinowanie, wynosząc przy tym wrażenia z jazdy na jeszcze wyższy poziom – mówił Koji Sato, prezydent Lexus International. Od prezentacji poprzedniej wersji RX-a mija dokładnie 7 lat. I choć nowa generacja SUV-a nawiązuje stylistycznie do swoich poprzedników, jest jeszcze bardziej elegancka, dynamiczna i nowoczesna. Nowy kokpit jest intuicyjny w obsłudze, m.in. za sprawą 14-calowego dotykowego wyświetlacza. Auto cechuje się niesamowitymi właściwościami jezdnymi, co udało się osiągnąć poprzez dopracowanie położenia środka ciężkości, zmniejszenie masy samochodu, zwiększenie sztywności nadwozia i dopracowanie napędów. Zostały rozwinięte też systemy bezpieczeństwa. Nowego Lexusa RX można już oglądać w salonie przy ul. Puławskiej i składać na niego zamówienia. Dealer przekonuje, że pierwsze samochody powinny dotrzeć do klientów w styczniu przyszłego roku.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię