Policja już na miejscu. Przy wejściu na plac zabaw znaleziono ciało kobiety

20

PIASECZNO Nie wiadomo co było przyczyną śmierci i jak do niej doszło. Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia


Ciało kobiety w wieku około 45 lat, leżące w wejściu na plac zabaw przy ul. Fabrycznej znaleziono około godz. 14.30. Zauważył je idący chodnikiem mężczyzna, który szybko zorientował się, że kobieta nie żyje i wezwał na miejsce wszystkie służby.
W naszej redakcji rozdzwoniły się telefony od przechodniów i mieszkańców, którzy widzą plac zabaw z okien swoich mieszkań.
– Dlaczego policja nie zasłoniła zwłok jakimś kocem? – pyta jedna z oburzonych Czytelniczek.
Sytuacja jest jednak dynamiczna i przed chwilą na miejscu nie było jeszcze karetki. Funkcjonariuszom udało się już ustalić tożsamość zmarłej. – W drodze na miejsce jest lekarz. Przyczyny śmierci kobiety są nieznane – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z KPP w Piasecznie.

TW

20 KOMENTARZE

 1. a to fakt, ze trochę czasu panom policjantom zajęło przykrycie ciała kobiety. to chyba powinno byc z automatu – a nie tylko stanie obok. paradoksem jest ze czekano na karetkę, skoro lekarzy w przychodni na fabrycznej, obok której leżała kobieta na pewno kilkoro w tym czasie było 🙁

  • Uwielbiam takich ludzi
   Nie znasz kompentencji lekarskich, nie masz wiedzy – nie komentuj prosze
   Do stwierdzenia zgonu jezdzi w odpowiednich godzinach odpowiedzialny za to lekarz, a nie przypadkowy bo ma dyplom lekarski
   Czym innym jest udzielanie pomocy w naglym przypadku a czym innym stwierdzanie zgonu
   „Milczenie jest zlotem a mowa tylko srebrem

  • Stwierdzić zgonu nie może pierwszy lepszy lekarz z przychodni przy Fabrycznej… Jako, że nieznane są przyczyny zgonu i zachodzi możliwość popełnienia przestępstwa, więc zapewne jedni panowie policjanci czekali na kryminalnych, którzy muszą zebrać ślady i porobić zdjęcia i przeprowadzić inne czynności wykrywcze. Osobie zmarłej zakrycie ciała jest raczej obojętne a przechodnie jak nie chcą to nie muszą patrzeć, w tej sytuacji bardziej istotne jest zabezpieczenie śladów niż czyjeś dobre lub złe samopoczucie.

 2. Kolejna osoba znaleziona martwa w tym mieście-co się dzieje…?
  A swoją drogą to przykrycie zwłok i ogrodzenie terenu to powinna być norma.
  Pomyślcie-to była czyjaś córka,matka,żona-szacunek należy się kazdemu-a nie darmowa sensacja…
  R>I>P>

 3. uważam ze powinni to ciało zabezpieczyć może nie przykrywać ze względu na ślady ale sa parawany i już był by spokój da tych słabszych ludzi .Oczywiście tez bym nie chciała żeby moje dziecko spotkało sie z takim zdarzeniem bo to dla dzieci moze być straszne przeżycie .

 4. Skoro przeszkadzało mieszkańcom, że kobieta leżała i nikt tego nie przykrył to po jaką cholerę na to patrzyli. Pełno gapiów, którzy szukają sensacji. Może warto by było odejść i dać szansę pracować służbom. Najwięcej gadają ludzie, którzy w ogóle się na tym nie znają.

 5. Mieszkam w tym miasteczku jakieś parę lat, ale jedno moge stwierdzić że nigdzie indziej nie ma tak wyjątkowych bezczelnych ludzi jak pod stolicą,mega gapiow,którzy widzą swój czub nosa ewentualnie swojego obsikanego psa.Za dobrze wam.

 6. Policja nie przykryła ciała, a pan Reporter skrzętnie to wykorzystuje. Rozumiem takie działania w fakcie czy se, ale w niedużej lokalnej społeczności robimy to samo.

  • Sami „przykryliśmy ciało” w programie graficznym – z szacunku i z myślą o najbliższych zmarłej kobiety, którzy nie powinni o jej śmierci dowiadywać się z internetu. To nas właśnie różni od wymienionych gazet. Szkoda, że Pan tego nie dostrzega.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię