Policja poszukuje świadków napadu na sklep! Zapis monitoringu nie jest najlepszej jakości

3

PIASECZNO Policja poszukuje sprawców rozboju, którzy w miniony piątek 21 lutego wtargnęli do sklepu w Woli Gołkowskiej z przedmiotem przypominającym broń.

Do napadu doszło w sklepie spożywczym w Woli Gołkowskiej przy ulicy Gościniec. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że około godziny 18.40 do sklepu weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich przedmiotem przypominającym broń sterroryzował ekspedientkę. Drugi z bandytów wobec kobiety użył najprawdopodobniej gazu pieprzowego. Skradziono kasetkę z pieniędzmi. Mężczyźni ubrani byli w ciemne stroje. Jeden z nich może mieć około 180 cm wzrostu, drugi 170 cm.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem tel. 47 72 45 213 lub z najbliższą jednostką policji w całym kraju.

AB/KPP

3 KOMENTARZE

 1. Jak to możliwe że w dzisiejszych czasach wobec wszechobecnych kamer HD otrzymujemy obraz jak z lądownika na obcej planecie. Czym to było nagrywane!?
  Widac jakiś tam zarys ciemne plamy – do czego nadaje się taki monitoring I bandyci dobrze o tym wiedzą wykorzystując to…
  Obraz powinien byc w takiej rozdzielczości aby po powiększeniu zobaczyc facjatę tego bandyty.

  • Od kilku lat miasto chwali się, że jest monitorowane. Jest, przez kilku, min off pras z kpp, który dla wykreowania lub zamiecienia sprawy używa owego dobrobytu, dorobi albo zniekształci obraz.
   Cyrk, który kupują mieszkańcy.

 2. Policja w Piasecznie czeka na gotowe a sami siedzą w podziemiach mafijnych układów i biorą za to kasę a gdy powiesz ze o tym wiesz to dostajesz wpierd… na komendzie i wszystkiego się odechciewa .Moj Sasiad 3 razy był zatrzymany po pijanemu i 3 razy nic mu nie zrobili dostali dolę Po 5 tys zł i siedzą cicho a On nadal jeździ po pijaku !!! i gdzie mamy tu sprawiedliwość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię