Policja skontroluje autobusy

2

PIASECZNO W związku ze zbliżającymi się feriami policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. W Piasecznie kontrole będą prowadzone na parkingu przy Komendzie Powiatowej Policji po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu

Dużą uwagę mundurowi zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek. Podczas kontroli sprawdzany będzie przede wszystkim stan techniczny autobusu i jego wyposażenie, uprawnienia kierującego oraz stan trzeźwości.
Potrzebę kontroli można również zgłosić osobiście w każdej jednostce policji lub telefonicznie. Dobrym rozwiązaniem jest poinformowanie policjantów o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem.
W Piasecznie kontrole będą prowadzone na parkingu przy ul. Kościelna 3 po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod podanymi numerami telefonów 22 604 59 00 – dyżurny KPP (całodobowo) 22 604 52 04 – sekretariat WRD (w dni powszednie w godz. 8.00-15.00)

AB/KPP

2 KOMENTARZE

  1. Jakue skontrolija dziś wyjeżdżali dzieci na kolonie w góry z gminy Piaseczno i nie było Policji żeby skontrolować autokar więc co to za bzdety gdy było dzwonione na komendę z prozba o przyjazd pod gminę w celu kontroli krótka piłka brak patrolu ha więc bzdety i jeszcze raz bzdety a gmina ma to gdzieś dają dzieciakom mi lis iść wyjazdu lecz bezpieczeństwo to już mają w dup…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię